Poddaje sie :(

Witajcie,
po wielokrotnych probach skonfigurowania karty wireless lan poddaje sie. A szkoda bo Vista naprawde zrobila na mnie super wrazenie... Bylem nawet zdolny wybaczyc brak mozliwosci zainstalowania The Bat! :( Niestety polaczenie radiowe bylo ciagle zrywane... Wystarczylo zaczac zasysac troche wiekszy plik i po ptokach. Vista gubila zasieg, rozlaczala polaczenie i proba zassania od nowa. Co ciekawe przy przegladaniu stron www raczej byla stabilna. Nie zawsze ale jednak. To samo ustawienie na XP dziala wysmienicie. Podejzewam, ze to moja karta RaLink 2400 daje takie efekty, ale pewnosci nie mam.

Zegnajcie
Phil

PS sorki za brak polskich liter ale klawiatura mi padla...

Odpowiedzi: 1

A sprawdziłeś czy ustawienia zaawansowane karty są takie same jak w XP, np siła sygnału itp ???
torquadon
Dodano
23.09.2006 19:29:35
  • Phil_ips 23.09.2006 23:27:49

    Coz, nie jestem moze gigantem jesli chodzi o systemy operacyjne :) ale nie jestem az takim ciapaluchem. Robilem wszystkie mozliwe wg mnie oczywiscie zeczy aby ustanowic palaczenie... O ile przy przegladaniu stron www wszystko bylo praaawie ok, o tyle przy&nbsp;probie&nbsp;zassania&nbsp;czegokolwiek&nbsp;wiekszego&nbsp;niz&nbsp;500&nbsp;kb&nbsp;natychmiast&nbsp;rozlaczalo&nbsp;sie&nbsp;polaczenie.&nbsp;Podejrzewam,&nbsp;ze&nbsp;jednak&nbsp;stery&nbsp;do&nbsp;karty&nbsp;nie&nbsp;sa&nbsp;w&nbsp;100&nbsp;%<br />kompatybilne i w tym kuku. Chyba musze kupic jakas lepsza kart wlan na innym chipsecie...<br /><br />Pzdr.<br />Phil<br />

  • danieluk 28.09.2006 11:49:12

    Moze Belkin??mam belkina i vista ma do niej stery(XP nie)&nbsp; smiga az milo <br />

Phil_ips
Dodano:
23.09.2006 14:23:24
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1