Poczta usługi Windows Live - znikające wiadomości

Mam duży problem ze znikającymi wiadomościami jak w temacie. Po automatycznym zaznaczeniu "wiadomość odczytana", po kilku sekundach taka wiadomość znika całkowicie. Próby przeniesienia wiadomości do innych folderów, też spełzają na niczym :( Szukałem już w necie odpowiedzi na mój problem, ale jedynie co znalazłem, to identyczne pytania jak moje i żadnej odpowiedzi. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem[-o<

Odpowiedzi: 2

Po przejściu bardzo wkurzającej rejestracji na tym forum ... które ZMUSIŁO mnie do połączenia aktualnego konta z kontem Windows ID, oraz frustracyjnie przekierowywało mnie na stronę Windows LIVE, przy każdej próbie logowania, przebrnąłem przez to aby odpowiedzieć na pytanie znikającej poczty ... Otóż: 1. należy włączyć pocztę 2. wskazać prawy górny róg celem pokazania się paska konfiguracyjnego 3. kliknąć Ustawienia 4. kliknąć konta 5. 2 razy kliknąć na swoje konto 6. namierzyć listę rozwijaną: "Pobierz wiadomości e-mail z" 7. Zaznaczyć Dowolny czas 8. Synchonizować pocztę PS. Nigdy nie byłem tak wkurzony na MS jak DZIŚ !!!!!
sailian
Dodano
05.02.2013 15:37:27
:mryellow: jak masz ustawiony aplet pokaż : wszystko; nieprzeczytane ... etc może tam jest problem
Faker
Dodano
10.03.2011 00:46:15
sergiusz_ra
Dodano:
06.03.2011 18:45:57
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1