poczta hotmail a konto w systemie windows 8

Witam wszystkich, zaryzykowałem i kupiłem windows 8, hm stwierdzę że warto było ale ja nie o tym. Mianowicie od x lat mam konto na hotmailu, i po zalogowaniu się w systemie wchodzę na pocztę systemową patrzę a tam nie pobiera mi wszystkich wiadomości katalogi pobrało ok ale już samych wiadomości nie, pytanie dlaczego, szukałem konfiguracji ale nie znalazłem albo źle szukałem:) jeżeli ktoś z szanownych userów forum wie jak ten problem rozwiązać będę wdzięczny:) Pozdrawiam Tomasz

Odpowiedzi: 1

Po przejściu bardzo wkurzającej rejestracji na tym forum ... które ZMUSIŁO mnie do połączenia aktualnego konta z kontem Windows ID, oraz frustracyjnie przekierowywało mnie na stronę Windows LIVE, przy każdej próbie logowania, przebrnąłem przez to aby odpowiedzieć na pytanie znikającej poczty ... Otóż: 1. należy włączyć pocztę 2. wskazać prawy górny róg celem pokazania się paska konfiguracyjnego 3. kliknąć Ustawienia 4. kliknąć konta 5. 2 razy kliknąć na swoje konto 6. namierzyć listę rozwijaną: "Pobierz wiadomości e-mail z" 7. Zaznaczyć Dowolny czas 8. Synchonizować pocztę PS. Nigdy nie byłem tak wkurzony na MS jak DZIŚ !!!!!
sailian
Dodano
05.02.2013 15:35:57
asqard
Dodano:
17.12.2012 21:33:28
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1