Pobierz Internet Explorer 7!

Zapraszamy do komentowania aktualności: Pobierz Internet Explorer 7!.

Odpowiedzi: 15

KUKU! Przejdz na chwilę na dział Windows Media Player 11 i zakładkę Aktualności! Tam jest MISIOPIRDOLNIK on wie co z tym fantem zrobić!
Komentarz
Dodano
21.07.2006 19:18:42
Ja IE7 nie moge uruchmic inie wiem dlaczego niech mi ktos powie?????
Komentarz
Dodano
20.07.2006 10:48:00
Zajebiście chujowy ten Internet Explorer 7! Takiego chuja jeszcze nie widziałem!
Komentarz
Dodano
17.07.2006 21:09:58
ble jest gnojuwą która śmierdzi jest gnojem i p********* k****
Komentarz
Dodano
15.07.2006 13:58:14
Uzywam IE7 od jakiegos czasu i uważam ze w niczym nie ustepuje Mozilli czy Operze. MA jeszcze troche drobnych niedociągnięc ale zapewnie beda wyeliminowane. Zadnego syfa nie łapie bo mam dobrego antywirusa NOD32. Poza tym wszystko mam legalne i dlatego nie mam najmniejszych problemów.Chyba upadłbym na głowe zebym do pracy korzystał z Linuksa czy czegos podobnego. Uzywałem Mozilli i Opery do czasu IE7 i byłem z tych przeglądarek zadowolony.
Komentarz
Dodano
15.07.2006 00:22:31
hujnia
Komentarz
Dodano
13.07.2006 13:45:34
TO JEST BETA
Komentarz
Dodano
12.07.2006 13:58:04
Tak.IE7 jest jeszcze odrobinę niedopracowana,ale to w końcu beta,więc ma prawo!!Używam jej od około miesiąca i pomimo pewnych drobnych niedociągnięć jestem z niej bardzo zadowolony!!!Jest ładna!!!Prosta!!!Funkcjonalna!!!Nie ma nadźgane różnego zbędnego badziewia,dzięki czemu pozostaje duża przestrzeń na wyświetlanie stron!!!!A ci którzy twierdzą że przez nią można nałapać różnego sieciowego syfu bardziej niż przez inną,są w błędzie,i lepiej niech sobie zmienią antywirusa na taki,który tego syfu przepuszczać im nie będzie!!!Ja mam IE7 Beta 2 (7.0.53.58.0),Panda Platinum Master 10.02.01,i zlewam cały ten sieciowy syf,serfując wszędzie tam gdzie chcę!!!!Nie miewam żadnych nieproszonych gości!!!Większoś wypowiedzi moich przedmówców jest jak widzę raczej nieprzemyślana,i jak sądzę niepoparta żadnymi solidnymi testami i WŁASNYMI doświadczeniami,a jedynie UPRZEDZENIAMI!!!! POZDRAWIAM **AZARA**
Komentarz
Dodano
22.06.2006 03:15:10
A gdzie są do pobrania źródełka IE7, bo nie ufam niczemu, czego samemu nie skompiluję?;):D Jest jakieś wsparcie bo chciałbym stworzyć niezależną dystrybucję na Linuxa na GNU GPL. Jakby mi ktoś dokładnie wyjaśnił skąd pobrać źródełka o gdzie są dostępne na jakieś Wolnej licencji;) Nierozumiem Cię - po co jak robisz stronę WWW używasz IE i trzymasz ten Spywere? Wystarczy, że będziesz pisał, zgodznie ze standartem.... A zamiast tracić czas na testowanie przeglądarki, z której kodu i tak nie możesz korzystać, napisz kilka wtyczek do Firefoxa i uczyń go jeszcze bardziej bezapelacyjnym zwycięzcą;)
Komentarz
Dodano
11.06.2006 18:58:15
Już nie trzeba!!!
Komentarz
Dodano
10.06.2006 17:04:00
Internet Explorel 7 jest to dosyć fajna przeglądarka ale przy ściąganiu różnych żeczy jest obłędna... ponieważ można se zawirusować strasznie kompa... I uprzedzam przeglądarka jest tylko dal oryginalnego systemu!!! I tylko zapytam gdzie można ściągnąć tą przeglądarkę bez sprawdzania autentyczności (oryginalności) systemu??
Komentarz
Dodano
05.06.2006 23:45:04
Zastanawiam się ile czasu moi przedmówcy poświęcili na testowanie bety IE7 aby wydawać takie opinie. Ile czasu poświęcili swoim przeglądarką aby stwierdzić, że są naprawdę dobre. Używam wielu przeglądarek. Powód prosty gdyż zajmuję się tworzeniem stron WWW. Ale jak czytam komentarze które śmierdzą rasizmem ręce opadają...
Komentarz
Dodano
04.06.2006 17:02:10
Jak zawsze firma Microshit, producent naszej kochanej windy,k ótra nieżadko miewa problemy z silnikiem wypuszcza na rynek betę produktu, żeby zadowolić konsumentów. Niestety nigdy się to im nie udaje, bety są kiczowane i niebezpieczne w użytkowaniu. Zastanawia mnie dlaczego publikują betę? Niech się wezmą do roboty i wydadzą gotowy do użytkowania produkt, który pobije całą konkurencje na głowę i będzie wolny od "ukochanych" błędów.
Komentarz
Dodano
04.06.2006 15:45:23
no tak następny nie w pełni dopracowany wynalazek i jeszcze te wymagania a raczej żądania SP2 itd--kogo obchodzą jakieś wymagania ,przeglądarka ma byś bezproblemowa i nie męczyć użytkownika.Popieram wypowiedź kolegi "mirek" IE7 jeszcze daleko do Opery i Mozzilli i zwolenników to ten wynalazek raczej nie będzie za wile chyba że samych autorów :) powodzenia programiści.
Komentarz
Dodano
01.06.2006 21:53:58
opera i mozzilla,bije na głowe IE7,nIe żąda dodatków typu sp2 i są bezpiecznejsze.Zwolenników to może ma ale do odinstalowania
Komentarz
Dodano
29.05.2006 01:26:07
CentrumXP.pl
Dodano:
29.05.2006 01:26:07
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1