Po ostaniej aktualizacji - brak polskich liter

Po wczorajszej aktualizacji usługi windows update - dziśaj zabraklo w przegladarce Ie8 polskich liter na niktorych stronach www ( np wp.pl , centrumxp.pl ) -- a przegladarka chce zainstalowac jezyk Japonski . Też może ma takie objawy po aktualizacji -- albo wie jak ten problem rozwiazac ??

Odpowiedzi: 1

Najprościej to spróbuj usunąć tą poprawkę i sprawdź czy problem dalej występuje. Ewentualnie przywróć system do punktu sprzed instalacji tej poprawki. Sprawdź ustawienia językowe w Panelu Sterowania. Czy tylko w IE brak jest polskich liter czy w innych przeglądarkach jest tak samo?
pulkownik
Dodano
17.12.2010 03:14:24
  • phi2 20.12.2010 12:31:31

    [quote=pulkownik]Najprościej to spróbuj usunąć tą poprawkę i sprawdź czy problem dalej występuje. Ewentualnie przywróć system do punktu sprzed instalacji tej poprawki. Sprawdź ustawienia językowe w Panelu Sterowania. Czy tylko w IE brak jest polskich liter czy w innych przeglądarkach jest tak samo?[/quote] Brak polskich liter jest tylko w IE ( tesc strony , passek górny przeglądarki , i pasek zakłądki ) . Po cofnieciu stanu kompa do środy , strony wyświetlały się poprawnie -- ponownie ściągneły sie aktualizacje , i znowu IE chce mi zainstalować język japoński , oraz brak polskich liter . W ustawieniach języka mam jezyk polski .

phi2
Dodano:
16.12.2010 13:24:39
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1