Płyta instalacyjna MoBo do Lenovo C100

Mam koleżankę w Stanach, która wydaje mały majątek na telefony do domu, czyli do Polski. W związku z tym postanowiła sprezentować mamie laptopa. Żeby nie szaleć, poprzez brata (który siedzi akurat też za granicą) załatwili jej używanego laptopa [b]Lenovo 3000 C100[/b]... Kłopot w tym, że klient, który go przysłał z Lublina nie dołączył do niego żadnego oprogramowania firmowego i póki co jest nieosiągalny, a brak dźwięku to podstawowy mankament, kiedy przyjdzie do rozmów via Skype. Lapek tymczasowo trafił do mnie, żeby trochę go doposażyć w to i owo, jednak bez cd od mobo ciężko jest coś tu wywalczyć. Znalazłem nieco sterowników, ale nadal to nie jest to, co być powinno a przynajmniej nie wszystko. I tu pytanie: skąd wytrzasnąć taką płytę? :-k Innymi słowy: Mógłby ktoś z was wykonać i udostępnić mi kopię?

Odpowiedzi: 3

Nie przepraszaj. Ale czasami też rusz głową i stosuj się do swojej sygnaturki. Pozdrawiam Veers
Veers
Dodano
11.09.2009 09:32:52
Przepraszam, że nie wiem wszystkiego. I dziękuję za link.
XanTyp
Dodano
11.09.2009 01:51:22
Echh misztrzu .... zainstaluj System Update i wszystko się powinno pościągać, względnie: http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/product.do?brandind=10&familyind=299114&machineind=0&operatingsystemind=49979&template=%2Fproductselection%2Flandingpages%2FdownloadsDriversLandingPage.vm&validate=true i podaj typ, model oraz system operacyjny do którego sterowniki cię interesują.
Veers
Dodano
10.09.2009 00:22:46
XanTyp
Dodano:
09.09.2009 23:40:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1