Płyta CD - Problem z plikami DOC!!!!!

Witam! Mam nietypowy chyba problem.Otóż nagrałem sobie jakiś czas temu na płytę CD-RW kilkanaście plików tekstowych w formacie DOC. Później te pliki nie były mi już potrzebne,więc za pomocą Nero wyczyściłem płytkę. Na takie czyste CD nagrałem potem nowe pliki,ponownie w formacie DOC. Kilka dni temu wspomniane pliki były mi potrzebne,więc wgrałem je sobie na twardziela i zacząłem otwierać.Jakież było moje zdziwienie,kiedy okazało się,że nowe pliki zawierają w treści,to co było w plikach wcześniej usuniętych. Chodzi o to,że w pliku mającym przykładowo nazwę konflikt.doc znajduje się ta sama treść co w pliku o nazwie kooperacja.doc. A plik kooperacja.doc został wcześniej z płyty usunięty.I tak samo jest z 7 plikami. Pomyślałem,że może coś nie tak z moim systemem,więc otworzyłem te pliki u 2 innych osób,najpierw z płytki,a potem z twardzieli.I nic.Wszystko jest na opak,tak jak u mnie. Problem ma najwidoczniej związek z płytą CD.Ale nie wiem co się stało.Jestem kompletnie skołowany.Czy mógłby ktoś mi pomóc i wyjaśnić co się dzieje i jak temu zaradzić? Te dokumenty są dosyć ważne i potrzebne. Z góry dzięki, Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 1

Trudno cokolwiek jednoznacznie powiedzieć. Może być tak, że to błąd samego nośnika/programu którym nagrywałeś lub ot zwykłe omsknięcie się palca i powielenie jednego dokumentu z innymi nazwami. Nie wydaje mi się, żeby teraz możliwe było odkręcenie tego. Skłaniałbym się teraz jednak za zaopatrzeniem się w program do odzysku danych i poszukaniem na dysku, z którego nagrywałeś te pliki, jakiś pozostałości dokumentów, jeżeli są istotnie tak ważne.
Bobi
Dodano
20.05.2008 12:33:26
Marcins26
Dodano:
20.05.2008 00:16:52
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1