Płyta ASUS P5GC-MX/GBL i945GC SATA2GBLA uATX problem z dżwiękiem po zmianie z visty na xp

Witam mam dziwny problem jeszcze nad tym posiedze ale może ktoś już się z tym spotkał zakupiłem komputer z płytą główną jak w temacie (karta dzwiękowa zintegrowana) z początku śmigał na viście (wszystko działało) ale zmienilem na xp pro.sp2 pobrałem ze strony (http://pl.asus.com/) i zainstalowałem sterowniki od producenta + poprawka do xp sp 2 załączoną do sterowników, po podłączeniu wzmacniacza mono nie ma dzwieku, po podłączeniu zestawu stereo+subwoofer gra ale o wiele ciszej,dzwięk jest słabej jakości i gra tylko na prawy kanał+subwoofer może po prostu żle dobrałem sterowniki lub to wina plyty lub innego podzespołu (komputer jest na gwarancji lecz do serwisu mam 70km... może ktoś podał by mi nazwy sterowników jakie mam ściągnąć ze strony producenta w mojej kategori lub link do obrazu płyty ze sterownikami do mojej plyty głównej chętnie zakupił bym również oryginalną plytę ze sterownikami ,POZDRAWIAM i z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi: 2

Tak sterowniki były ściągane własnie z tej strony,pozostaje jeszcze to urządzenie do którego sterownk nie jest zainstalowany (Audio device on high definition audio bus) na innym forum byl już walkowany temat z audiobusem ale nie było konkretnej odpowiedzi i wątpie aby to przyczynilo się do mojego problemu, ale przypomniałem sobie że sterownik VGA nie chce sie zainstalować wyskoczyłkomunikat że wersja systemu jest niezgodna więc może to jest przyczyna,spróbuje jeszcze doinstalować sp3,znależć wersje xp z sp3 albo w ostateczności zainstalować viste.
aaxxeell
Dodano
21.07.2009 13:13:20
  • Ucho 21.07.2009 21:03:09

    [quote=aaxxeell]sterownik VGA nie chce sie zainstalować wyskoczył komunikat że wersja systemu jest niezgodna więc może to jest przyczyna[/quote] Miałem wielokrotnie takie przypadki przy instalowaniu sterów do grafiki teoretycznie zgodnych (Ati do Ati, czy NV do NV), ale nie dedykowanych ze strony producenta sprzętu tylko pobieranych ze stron producentów chipsetu! Po ściągnięciu sterów ze strony producenta [b]danego sprzętu[/b] zawsze instalowało bez problemu. Może tu tkwi przyczyna.

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=pl-pl&model=P5GC-MX/GBL Jeżeli to te instalowałeś to raczej innych nie znajdziesz (nowszych).
Ucho
Dodano
21.07.2009 00:39:50
aaxxeell
Dodano:
20.07.2009 23:02:13
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1