Pliki video przestaja sie otwierac

Przez pare minut po starcie systemu wszystko jest w porzadku -filmiki otwieraja sie atychmiast. Ale juz po paru minutach, jak probuje otworzyc cokolwiek (avi itp.), program sie zawiesza przy wczytywaniu. Windows Media Player zawiesza sie i niczego nie odtwarza Winamp zawiesza sie i caly komputer, ale po 1-2min plik sie otwiera Inne odtwarzacze zachowuja sie podobnie, jedynie VLC media player zawsze otwiera Jeszcze wczoraj wszystko bylo w porzadku, a teraz nie wiem, co sie dzieje. Sprawdzilem i wirusow nie mam, programow nowych tez nie instalowalem i w ustawieniach niczego nie zmienialem... Co mam zrobic?

Odpowiedzi: 3

Po wielu godzinach sprawdzania zauwazylem, ze jesli od wlaczenia kompa nie odpale ani razu windows media playera, to wszystko jest ok, a jak otworze cokolwiek (niezaleznie czy sie uda, czy nie) to wkrotce potem wszystko przestaje dzialac. Reinstalacja w niczym nie pomogla, wiec chyba po prostu bede musial przestac go uzywac do czegokolwiek. Chyba, ze ktos wie, jak to naprawic. Mozliwe jest, ze windows media po prostu rozregulowuje mi wszystki kodeki po odpaleniu? Dziekuje za pomoc.
zechs
Dodano
04.08.2007 00:36:01
Z racji podejrzenia o kodeki (VLC o ile pamiętam ma wlasne kodeki i nie korzysta z innych zainstalowanych) przenosze do programów. Sugeruję deinstalacje wszystkich kodeków i instalację jakichs sprawdzonych (np CCCP)
Żółty
Dodano
03.08.2007 20:33:08
Choćby spojrzeć na procesy by sprawdzić jak jest z czasem CPU i obciązeniem pamięci . Inna rzecz, że wygląda na to, że kodeki przestały isę dogadywać ze sobą ( to już jednak dla mnie za mądra dziedzina ). PS. Wirusy to nie jedyny typ szkodników, który sprawdzać należy.
Rebe
Dodano
03.08.2007 15:35:36
zechs
Dodano:
03.08.2007 14:44:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1