Pliki EXE w Microsoft Oulook

Witam. Mam problem z odczytywaniem plików EXE w Microsoft Outlook. Pliki zostały zablokowane przez program i nie ma moźliwości ich chociaźby zapisania na dysku. Z tego co wyczytałem w helpie, to są 2 poziomy plików, ale te moźna ustawić tylko z poziomu serwera Microsoft Exchange, a takiego serwera u nas nie ma i nigdy nie było! Co zrobić, źeby uzyskac dostęp do plików exe i wszystkich tych, które są na poziomie 1 w MS Outlook. Wersje: WinXP i OfficeXP.

Info o ząłączniku jest takie: Program Outlook zablokował dostęp do nastepujących, potencjalnie niebezpiecznych załączników: nazwa_pliku.exe

Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 6

Wszystko zadziałało. Dzięki wielkie.
Pozdro!!!
rsobczuk
Dodano
20.01.2004 13:51:06
Nie masz uruchomionego Exchange ? Jesli nie pomaga ten program:
1. Uruchomić regedit.exe.
2. Odszukać klucz HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftOffice10.0OutlookSecurity.
3. Z menu Edit wybrać New, wartość String.
4. Wprowadzić nazwę Level1Remove i nacisnąć Enter.
5. Kliknąć podwójnie nową wartość i wprowadzić rozszerzenia, które będą otwierane. Na przykład wpisanie zip;exe;url odblokowuje pliki ZIP, wykonywalne i skróty internetowe.
6. Kliknąć OK.
7. Uruchomić ponownie Outlooka.
EL NINO
Dodano
16.01.2004 18:21:06
Ja nie mam dostepnego okienka do podglądania jakie pliki wchodzą w skład poziomu 1 i jakie w skład poziomu 2.

Mam zainstalowanego SP2 do office i nic. Nie ma wogóle moźliwości ustawienia opcje zabezpieczeń i załączników.

W dokumentacji do tego programu wyczytałem, źe trzeba mieć w rejestrze pewien adres, a jak nie ma tego adresu, to opcje ustawień nie będą widoczne.

Co dalej?
rsobczuk
Dodano
16.01.2004 16:58:24
Attachment Options http://www.slovaktech.com/attachmentoptions.htm
EL NINO
Dodano
16.01.2004 15:56:52
To poproszę raz jeszcze o nazwę.
rsobczuk
Dodano
16.01.2004 15:30:52
Podawalem juz na forum jaki program trzeba sciagnac. No chyba ze chce Ci sie grzebac w rejestrze.
EL NINO
Dodano
16.01.2004 15:27:45
rsobczuk
Dodano:
16.01.2004 12:12:18
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1