Plik wymiany - uszkodzenie-brak ?

Witam ! Na wstępie chciałbym poinformować, że nie jestem administratorem, czy też szczególnie zaawansowanym uzytkownikiem z długim doswiadczeniem przy użytkowaniu SBE 2000. Na prośbe znajomej będę sie zajmować (raczej tymczasowo) ww serwerem. Dlatego prosze w miarę mozliwości o dokładne wyjasnienie nw problemów. A teraz do rzeczy: Serwer został "odkurzony" przy okazji wyjacego wentylatora. Po ponownym uruchomieniu normalnie wystartował, zaladował wszystkie aplikacjie (SQL,Nero,...., etc)i po kilku chwilach zawiesił się, odczekałem ok 10 min i nic. Nie reagował na Ctrl+Alt+Del, wskaźmnik myszy aktywny, ale ikony, pulpitm, pasek, strart nie reagowały, klawiatura dzialał tylko Nun lock. Nie pozostało nic innego jak wyłczączenie. Po ponownym uruchomieniu: okienko z logowaniem, nastepnie okienko o ustawieniach, o sieci itd i na koniec komunikat o tym, że: 1.brak lub uszkodzony plik wymiany.... 2. aby założyć plik wymiany kliknij "mój komputer ..... itc, 3, 4, ... i ok lub anuluj daje ok i pozistaje tło i pusty pulpit, bez paska, bez ikon. Po odczekaniu chwili okienko logowania i jak wyżej. Z braku czasu (zamykali budynek - późne popołudnie) nic więcej przy serwerze nie zrobiłem. Dodatkowo stwierdziłem uszkodzony- niedziałający zasilacz w zespole zasilacza redundantnego 1. Czy należy użyć trybu awarayjnego i wtedy bedzie możliwość - zgodnie z ww komunikatem założenia pliku wymainy ? 2. Czy może użyc ostatniej dobrej konfiguracji ? 3. Co należy zrobić, aby serwer "odpalił" ? 4. Gdzie można kupić lub ewentualnie naprawić (wysyłkowo) jeden zasilaczy z zespołu zasilacza redundantnego ? Z góry dziękuje za wszystkie możliwe podpowiedzi Pozdrawiam Mirek

Odpowiedzi: 0

mirchol
Dodano:
30.03.2008 13:56:54
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0