plik rar nie da się rozpakować - dane naprawcze

Witam Mam pewien problem. Otóż sćiągnąłem program w kilkunastu paczkach (nazwa.rar.001 , nazwa.rar.002 i tak do 20). NAstępnie zgodnie z instrukcją scaliłem je programem "hjsplit" lub "total commanderem". Plik rar jest w całości. Ale przy próbie rozpakowania go wyskakuje bład (file crc error). Co robić? NIe działa rozpakowanie w totalcommanderze ani bezpośrednio winrarem. W opisie przy ściąganiu była adnotacja "dane naprawcze 10%". Co to oznacza? Nic nie dało naprawienie pliku rar poprzez "winrara".

Odpowiedzi: 2

O ile było to archiwum SFX (self-extract).
XanTyp
Dodano
14.09.2010 06:55:51
Błąd sumy kontrolnej (CRC). Coś się potasowało w danych... raczej nie wróżę szans na odzyskanie tego. Nie widzę też sensu w scalaniu paczek, skoro działa wypakowywanie - bez tego zabiegu. Winrar czy TM doskonale radzą sobie z obsługą podzielonych na paczki plików.
XanTyp
Dodano
13.09.2010 23:46:40
  • Ucho 14.09.2010 00:41:15

    [quote=XanTyp]. Winrar czy TM doskonale radzą sobie z obsługą podzielonych na paczki plików.[/quote] I w związku z tym, przy rozpakowywaniu 1-go pliku powinny się automatycznie rozpakowywać pozostałe. Może też w pierwszym pliku być jaiś setup.exe i można go też odpalić.

colin23
Dodano:
13.09.2010 16:51:59
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1