PixelView {Tuner Tv}

Wszyscy mowia zeby sciagac sterowniki i wtedy bedzie dzialac. U mnie jest inny problem. Tuner mi dziala {Tv,Radio} ale nie dziala mi kamerka, która była wraz z zestawem. Przeszukalem wszystkie oficjalne servery ale niczego nie znalazlem, wiec wolam o pomoc. Jeśli ktoś wie gdzie mogę dorwac takie sterwoniki, zeby chodzila mi tez kamer to bardzo prosze o ich lokalizacje.

:?

Z góry dziękuje

Siwynr1

siwynr1@wp.pl

Odpowiedzi: 5

Sprawdziłem u kolegi ten mój tuner i u niego chodzi normalnie.
Na początku niewiedziałem od czego to jest ten kolega mówił źe to moźe wina karty graficznej ale jak zmieniłem na 8 MB Rive128/ZX to nic nie dało.
I dosłem do wniosku źe to moźe przez zasilacz.
I poźyczyłem od niego i wszystko śmiga ale nie dokońca.
Okazało się ze mój zasilacz zakłucza sygnał z anteny tv.
Wszytko teraz na jego zasilaczu jest dobrze tylko TVP3 Wrocław i POLSAT mają letkie zakłucenia (ale nie takie jak w tedy pasy)
Zastanawia mnie jedno czy jego zasilacz teź zakłucza sygnał ale w mniejszym stopniu albo ten tuner jest tak wrazliwy.
Bo miałem dość stary tuner 1998 i nawet na mojm zasilaczu chodził dość dobrze mimo swojego wieku.
marcin21
Dodano
07.08.2002 12:39:35
Jeźeli chodzi o ten programik to on nic nie da bo mam jeszcze w domu 3 kamery i kaźda z nich uźywa innego a ta kamerka nie podlonczy sie pod niom bo nie ma sterowniku poprostu sytem jej nie widzi. Jest to wina pliku Crossbar.sys jest inaczej napisany dla XP a inaczej napisany dla 9x. Poprostu dlatego nie chodzi. Dzieki za rade ale to sie nie sprawdzi.

Co do twojego tuneru Tv to sprawdz jak masz ustawione czy na pal czy na SEKAM, NTSC, ale to pewnie masz dobrze tempakeim nie jestes. Drugi powod moze twoja płyta ma za stare wejscie PCI tuner Tv wymaga chyba 1.2. Mozliwe tez ze jak mowisz tuner gryzie sie z plytom sprawdz u kogos kto ma takom jak ty. sprawdz tez na innym sytemie operacyjnym tu tez moze tkwic problem. ostatnia mozliwosc totak ze maz zrombany kabel. moze konsowka jest obluzowana.

hej pozdrawiam i nadal oczekuje pomocy
Siwynr1
Dodano
06.08.2002 23:54:46
Z tego co wiem to nie od anteny bo tuner ten był sprawdzany aź na trzech antenach i na kaźdej na źwykłym tv obraz był prawie czysty a na jednej zero zakłuceń.
Dałem to mojemu koledze do serwisu co odniego to kupiłem i wczoraj teź tam byłem i u niego na kompie mój tuner chodzi i to bardzo dobrze bez zadnych pasów i problemów z dźwiękiem.
Coś mam nie tak w kompie.
Co moźe być tego przyczyną.
Powiedział źe to moźe przez kartę graficzną dałem 8 MB Riva 123ZX ale i to nic nie pomogło.
To co mi doradzacie.
Kompa to mam AMD ATHLON 1200 MHz, 192 MB RAM (128 MB 133 MHz i 64 MB 100) ale pamięć wyciągałem i zosawaiłem tylko 128 MB i dalej nic.
Płyta główna ASUS A7VKT133.
HDD Seagate 40 GB U6.
Karta graczina GEFORCE II MX400 64MB tv–out.
Czy ktoś moźe mi coś doradzić co mam zrobić źeby tych pasów juź nie było.
Acha Detonatory mam 29.42 WHQL NVIDIA i na najnowszych teź było patrzone.
Dalej to samo.
marcin21
Dodano
27.07.2002 22:54:42
Marcin 21 Pasy masz dlatego iź karta telewizyjna wymaga mocniejszego sygnału TV niź zwykły telewizor. Ja teź to miałem na niektórych kanałach ale pomógł mi zwykły antenowy wzmacniacz.
x–man
Dodano
27.07.2002 02:25:27
A ten tuner PixelView to jaki masz model bo ja mam z RADIEM i dźwiękiem NICAM (bez kamerki)?
I mam XP i niechodzi mi dobrze.
Bo widać pasy.
Właśnie go oddałem do serwisu do sprawdzania.
Moźe to od płyty bo to jest drugi taki sam i to samo.
Nówka źe sklepu.
I na jakim to Windowsie masz ?
Program do kamerki oile dobrze pamiętam to jest taki ICUII.
Poszukaj go w Google a napewno znajdziesz www.google.com
Dokładnie niepamiętam bo niemam kamerki.
A jak ci tuner normalnie chodzi to potrzebny ci właśnie do tego program.
Moźe ten będzie chodził.
marcin21
Dodano
25.07.2002 15:06:23
Siwynr1
Dodano:
17.07.2002 18:04:06
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1