Pivot nie działa

Hello,

posiadam monitorek Samsung SyncMaster 940B z funkcją pivot. Pod Windowsem XP mialem zainstalowany programik z płytki dołączonej do sprzętu - MagicRotation, który siedział sobie w tray'u i jak ustawiałem minitor do pionu naciskałem ctrl+shift+9 i już mialem obraz odwrócony o 90 stopni. Po zainstalowaniu tego programu w Viscie nie chce się uruchomić - wyskakuje komunikat, żeby przeinstalować program. Probowałem z innym softem - Pivot70 i efekt jest identyczny. Da się jakoś zrobić żeby ten pivot mi zadziałał? Proszę o rady...

Pozdrawiam,

kabeen

Odpowiedzi: 1

Producent zapewne zaktualizowanego softu dla Vista nie udostępnia, więc pozostaje poeksperymentowanie z uruchomieniem w trybie zgodności/praw administratora.
Anathema
Dodano
24.01.2007 19:00:27
  • kabeen 24.01.2007 19:38:32

    <P>Hmmm, pokombinowałem tak jak mówisz, trochę pomogła zmiana opcji 'disable visual themes'. Trochę, tzn program już się uruchamia bez tego błędu, tylko że jak ciskam 'rotate 90 degrees' to nic się nie dzieje )-:</P> <P>Inne opcje na tej zakładce nie pomagają. Do producenta już wysłałem maila z ponagleniem, ale wolałbym mieć to od razu, to bym się już mógł komfortowo na egzamin pouczyć =]</P>

kabeen
Dodano:
24.01.2007 18:45:47
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1