Pilot SONY do PC + ODBIORNIK + CD + BATERIE + UCHWYT

Wiecej na: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=14637631 jedynie 29.99 zł !! Zobacz wiecej !

Pilot SONY orginalny, wyastarczy włoźyć baterie, podłączyć odbiornik i wszytsko gotowe....


Nie daj się nabrać na tanie podróbki, ja oferuje za rewelacyjną cene produkt o bardzo wysokiej jakości. Sam pilot renomowanej firmy SONY na pewno nie rozleci się po klilku miesiącach uźytkowania, jak to często bywa z innymi tanimi pilotami. Nazwa znanej na całym świecie renomowanej firmy SONY mówi sama za siebie !

Odbiornik wykonany według schematu o podwyźszonej czułości w stosunku do wersji podstawowej wraz z 2 metrowym kablem, czarna obudowa oraz wykonanie bardzo estetyczne (przepraszam za jakość zdjęć w rzeczywistości wszytsko wygląda duźo lepiej). Samoprzylepny uchwyt do mocowania odbiornika który ułatwi montaź, jest mały i estetyczny, moźesz go spokojnie umieścić na monitorze lub innym dowolnym miejscu.
Do tego wszystkiego baterie GRATIS !

Potr podczerwieni do komputera za pomocą którego moźna sterować absolutnie kaźdym programem w środowisku Windows.
Wpinany do portu COM. Sam odbiornik (to co musi być widoczne) to kostka o rozmiarze 10x6mm. Urządzenie profesjonalnie zmontowane.Odbiornik umieszczony na ekranowanym kablu (ISO 9002) o długości 2m.

Oprogramowanie, jego instalacja jest bardzo prosta. Naleźy zainstalować oprogramowania a następnie wczytać pliki konfiguracyjne.
Dołączona jest bardzo obszerna pomoc, dlatego teź nie powinno być jakich kolwiek problemów, jednakźe jeśli by takie zaistaniały
to jestem do waszej dyspozycji pod numerem:

4278331

kizug@o2.pl

przez 24 h jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 0 694 956 649

Potrafi on sterować wszystkimi funkcjami np .:

  • Winamp: play,stop, pause,ff, rev,vizualizacje, itp.
  • system: regulacja głośności, restart, uśpienie, wygaszacz, zamykanie systemu, minimalizacja – maksymalizacja, sterowanie klawiaturą , ruchów i przycisków myszką, wł/wył programów, itp
  • sterowanie kartą telewizyjną – przełączanie kanałów, TXT, pauza obsługa radia itd.
  • głośnomówiacy zegar
  • róźnego rodzaju odtwarzaczy: play, stop, pause, ff, rev, zoom,
  • wyłączenie monitora,
  • wysunięcie i wsunięcie tacki CD,
  • ruchy myszą,
  • przyciski klawiatury czy zamknięcie systemy i reset za pomocą pilota.
  • te zastosowania to tylko kropla w morzu zastosowań jest o wiele więcej.
  • Oprogramowanie ma znacznie większe moźliwości . Wyposaźony w funkcję chwytania skrótów klawiaturowych lub przyciśnięć myszką jest w stanie zapanować nad kaźdym programem.




Płyta CD zawiera:


  • szczegółowy polski HELP do programu Girder
  • instrukcję instalacji odbiornika podczerwieni
  • plik sterujący z grupami funkcji do obsługi programów

Grupy
obsługi do programów i najnowszych wersji odtwarzaczy:



  • odtwarzacze mp3: Winamp, Winamp3, Sonique
  • odtwarzacze divx: AllPlayer 2.0, BestPlayer 1.0, CinemaPlayer 1.4a,
    KoalaPlayer 2.0, KoalaPlayer 2.6 XP, MV2Player 0.7 Alpha 4, SubEditPlayer
    b.3875, vPlayer 0.6e
  • odtwarzacze dvd: PowerDVD, WinDVD, WinDVD Platinum
  • przeglądarki graficzne: ACDSee 4.0, ACDSee 5.0
  • Microsoft PowerPoint (wszystkie wersje)
  • programy do obsługi kart tv: FlyVideo'98, LifeView Studio, KWorld MpegTV
    Station




Waźne
informacje:



  • w skład zestawu wchodzi: 
    pilot SONY,
    odbiornik podczerwieni wg. schematu o podwyźszonej czułości w stosunku do wersji podstawowej
    posiadający 2 metrowy kabel w celu dogodnego umieszczenia,
    samoprzylepny uchwyt do mocowania odbiornika,
    płyta CD w pudełku (oprogramowanie),
    baterie.

  • towar w 100% sprawny, osobiście go sprawdzam
  • przesyłka bardzo dobrze zapakowana, nie powinno się z nią coś stać

  • przy wpłacaniu pieniędzy na konto nie zapomnij doliczyć kosztów przesyłki (6zł – mała paczka)
  • po wygraniu aukcji, proszę o potwierdzenie mailem adresu na który mam nadać paczke w celu przyspieszenia finalizacji tranzakcji
  • termin realizacji 24h (jeśli zamówisz do godziny 15.40 lub do tej godziny zostaną zaksięgowane pieniądze)
  • zapraszam na moje inne aukcje oraz na stronę o mnie


UWAGA: Licytując w aukcji płacisz za pilota SONY, odbiornik podczerwieni oraz za
grupy obsługi, które są mojego autorstwa – za czas poświęcony na ich
napisanie.
Kopiowanie zdjęć, treści opisu aukcji oraz rozpowszechnianie grup
obsługi bez mojej zgody ZABRONIONE

UWAGA!
Towar jak na prezentowanym zdjęciu. Jeśli nie podoba Ci się model to zajrzyj na moje inne aukcje. Posiadam kilka modeli pilotów













Odpowiedzi: 20

dodam jeszcze źe te zastosowania to tylko kropla w morzu zastosowań jest o wiele więcej..... !! :):)
kizug
Dodano
10.07.2003 20:56:33
witam, tak wiec zostało zkonstruowane dla potrzeb uźytkowników PC aby uławić im źycie.... program ma moźliwość przechwytywania poleceń więc jest w stanie zapanować na kaźdym prgramem.
Nawet dla przykłady jesli sobie ustawisz na pilocie, przyciski z klawiatury dla przykłady powiedzmy ze będą to "strzałki" to będziesz mógł sobie zagrać w jakąś odjazdową gierke, lub moźesz uźywać pilota jako bezporzewodowej myszy, spójrz na zdjęcie. Na pilocie znajdują sie 4 sztrzałki które wspaniale sprawdzają się w dziale mychy...... :)
Wybór pozostawiam Tobie.....
kizug
Dodano
10.07.2003 20:54:54
ej no ja sie nie deneruje, ale to takie bezsensowne nabijanie postow, przeciez o tym samym pisal ci Slay3r, jak chcesz cos blizej o urzadzaniu to wszystko napisane, ja jako szczesliwy nabywca moge ci conajzywej je polecic :) :wink:
ozz17
Dodano
10.07.2003 20:46:42
ozz17:
ej PgX umiesz czytac ? na gorze topicu maz napisane wszystko co i jka, ale jezeli chcesz to ci streszcze – obsluga winampa i playerow w srodowisku winamp

a zmajstrowal kizug

a poco się wqurwiasz :?:
PgX
Dodano
10.07.2003 20:40:12
ej PgX umiesz czytac ? na gorze topicu maz napisane wszystko co i jka, ale jezeli chcesz to ci streszcze – obsluga winampa i playerow w srodowisku winamp

a zmajstrowal kizug
ozz17
Dodano
10.07.2003 20:36:11
a kto jest tego hmm "czegoś" "konstruktorem".
aha i do czego i dlaczego to sostało zkonstruowane :?:

Qrde jakie pytania egzystencjalne :lol:
PgX
Dodano
10.07.2003 20:30:02
witam no szczerze mówiąc to teź namawiam :) :):):)
kizug
Dodano
10.07.2003 20:23:45
zareczam ci ze naprawde warto !!!
ozz17
Dodano
10.07.2003 20:19:57
chyba się skuszę :wink:
PgX
Dodano
10.07.2003 20:08:01
pytasz co mozna ???? lepiej zapytaj czego nie mozna, mozesz sobie ustawic wszystko opcje jakie sa w winampie, mi sie tylko nie chhcialo ustawiac np repeat, albo shufle, a tak to wszystko jest i dziala, moze nawet da sie dorzucac kawalki w winampie :D hhe zartuje, ale wcale bym sie nie zdziwil, mozna jeszcze obslugiwac programy odtwarzajce filmy, ale musze poczytac instrukcje

no i oczywiscie wielkim walorem, pomijajac cene jest obszerna i jasna instrukcja !!! dla mnie odjazd :)
ozz17
Dodano
10.07.2003 20:04:48
Przeczytaj pierwszy post.
SLAY3R
Dodano
10.07.2003 20:04:29
ozz17:
Ludzie !!! Qupujcie te piloty, sa naprawde warte swej ceny ! ja piernicze jaka jazda, pilot dziala naprawde swietnie, powiem szczerze, ze bylem lekko sceptycznie nastawiony, ale po szybkim przeczytaniu instrukcji obslugi WOOOOOOOOOOOOOOOW zawsze cos takiego chcialem miec :)

pozdrawiam ide sobie popilotowac :)

dobra nie podniecaj się tak tylko powiedz co dokładnie moźna robić tym pilotem :roll:
PgX
Dodano
10.07.2003 19:59:09
Ludzie !!! Qupujcie te piloty, sa naprawde warte swej ceny ! ja piernicze jaka jazda, pilot dziala naprawde swietnie, powiem szczerze, ze bylem lekko sceptycznie nastawiony, ale po szybkim przeczytaniu instrukcji obslugi WOOOOOOOOOOOOOOOW zawsze cos takiego chcialem miec :)

pozdrawiam ide sobie popilotowac :)
ozz17
Dodano
10.07.2003 19:52:18
heh polecam bo warto :)
kizug
Dodano
10.07.2003 19:25:04
heh polecam bo warto :)
kizug
Dodano
10.07.2003 19:25:04
heh polecam bo warto :)
kizug
Dodano
10.07.2003 19:25:04
o albo dobry postulat Slay3r'a aby sie czytsa lala i zeby tej czystej konca nie bylo :D hehe wtedy bysmy sie upijali moim pilotem do kompa :D hehhe
ozz17
Dodano
09.07.2003 00:24:14
o albo dobry postulat Slay3r'a aby sie czytsa lala i zeby tej czystej konca nie bylo :D hehe wtedy bysmy sie upijali moim pilotem do kompa :D hehhe
ozz17
Dodano
09.07.2003 00:24:14
Dla ozzy'ego 17 taki kranik bardzo się przyda co nie ozz17. Tylko źeby leciała z niego czysta :)
SLAY3R
Dodano
08.07.2003 22:57:15
huehuee kto wie :):):):):) jak bedzie takie zapotrzebowanie :):):):):):)
kizug
Dodano
08.07.2003 22:42:39
kizug
Dodano:
08.07.2003 17:02:14
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2