Pilot do karty TV wlacza mi Windows Media Center - a nie to co chce :( !!!

Witam! Mam karte TV WinTV-HVR-4000 (hauppauge), Windows Vista Home Premium. Dostalem tez pilota i program Cyberlink PowerCinema, Z KTOREGO chce korzystac. Lecz, gdy uzywam do wlaczenia tv, pilota, to wlacza mi sie automatycznie Windows Media Center, ktory z kolei mowi mi, ze nie mam zadnego odbiornika sygnalu tv w kompie. Jak zmienic,aby pilot wlaczal mi Cyberlink PowerCinema? Nie chce korzystac z WMC. Mila ktos juz moze podobny problem i przypadkiem go rozwiazal? :). Prosze o rade !!! Pozdrawiam JaQbi

Odpowiedzi: 4

mam ten sam zestaw sprzętu i problem z pilotem proszę o opisanie rozwiązania jeśli już ktoś to obcykał wypróbowałem wszystkie możliwości na karcie ustawień domyślnych dla uruchamiania programów w panelu sterowania i nic poszukam odpowiedzi na stronie Cyberlinka i napiszę do nich zapytanie może coś pomogą zainstalowałem uaktualnienie dla PowerCinema po instalacji ponownie rozpoczyna się konfiguracja programu na początku jest opcja wyboru: chcesz, żeby pilot uruchamiał WMC czy WMC i Power Cinema nawet nie ma opcji bez WMC, na pewno trzeba jakoś spaczować program obsługi pilota
antonpolaco
Dodano
21.01.2008 11:11:51
Opanował problem jaqbi666 czy nie ? Pytam bo mam też Vista Home Premium i zaczynam walkę z tunerem.
mgawron
Dodano
15.01.2008 13:10:17
Ok.Ale w ktorym miejscu? Aautorun?.Bo za to jest odpowiedzialny program do obslugi pilota (tak mi sie wydaje, ale w nim nic sie nie da ustawic :). Mam Viste od miesiaca i jestem czasami "zakrecony jak sloik na zime" :))))))). Gdzie moze byc jakies odniesienie "za pomoca tego programu, otwieraj to i to, a nie tamto" :).
jaqbi666
Dodano
28.09.2007 23:45:52
Ustaw programy domyślne w panelu sterowania.
detektor
Dodano
28.09.2007 22:42:21
jaqbi666
Dodano:
28.09.2007 21:18:58
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1