Pendrive Kingstone Datatravel - problem z zasileniem koncetratora USB

witam Mam pandrive jak w tytule, ostatnio sprawiłem sobie nową obudowe która ma gniazda USB na panelu przednim. podłączyłem ów panel przedni do gniazda USB na płycie głównej i ok. tyle ze okazało się że jak podłaczam ów pendrive yto wyskakuje mi wiadomość że " Przekroczono zasilanie koncetratora USB ..." i nie instaluje mi tego pendive co ciekawe inne pendrive mi działają i inne wynalazki tez kiedy podłaczam do tego gniazda U?SB na panelu przednim. Kiedy ów pendrive podłaczam z tyłu tez jest dobrze. co jest grane ? coż z pendiverm ? z kompem? z obudowa ?

Odpowiedzi: 1

Ja miałem podobnie z odtwarzaczem mp3 iRiver. Nawet w instrukcji miałem napisane że urządzenie podłączane do zewnętrznego panela USB może nie działać prawidłowo. Wydaje mi sie, że taka natura Twojego pendriva i Twojej płyty głównej. Poprostu pen wymaga większego zasilania a USB wyprowadzane z płyty głównej widocznie nie może tego zrobić. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tylko zastanawia mnie to, że u mnie na zewnętrznym panelu USB nie działał iRiver, ale pendrive, dokładnie Kingston DataTraveler 100 4GB, idzie znakomicie.
emil0076
Dodano
02.02.2009 13:57:28
Lygi
Dodano:
02.02.2009 13:35:57
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1