Pasek narzędzi - dostosuj

Próbuję znaleźć ten pasek (taki sam jaki jest w zwykłym oknie w XP) i jakoś mi nie idzie. Gdzie go znaleźć? A może wcale go nie ma?

Odpowiedzi: 2

Bardzo nieładnie :/ Dzięki, sąsiad ;)
XanTyp
Dodano
28.06.2011 23:46:32
  • Faker 29.06.2011 00:29:46

    [quote=XanTyp]Bardzo nieładnie :/ Dzięki, sąsiad ;)[/quote] napisz co chciałeś dostosować, mam aktualnie dostęp do kompów z XP, Vista i 7 #-o XP wirtualny, ale jak sam wiesz pełen

  • XanTyp 29.06.2011 12:20:18

    [quote=Faker]napisz co chciałeś dostosować, mam aktualnie dostęp do kompów z XP, Vista i 7 #-o XP wirtualny, ale jak sam wiesz pełen [/quote]Chyba cię nie rozumiem. Też mam dostęp do XP i 7, tylko co z tego? Napisałem, że chodzi mi o dostosowanie paska narzędzi. Skoro go nie ma, to nie ma. Co więc powyższy cytat wnosi?

  • XanTyp 29.06.2011 12:20:26

    [quote=Faker]napisz co chciałeś dostosować, mam aktualnie dostęp do kompów z XP, Vista i 7 #-o XP wirtualny, ale jak sam wiesz pełen [/quote]Chyba cię nie rozumiem. Też mam dostęp do XP i 7, tylko co z tego? Napisałem, że chodzi mi o dostosowanie paska narzędzi. Skoro go nie ma, to nie ma. Co więc powyższy cytat wnosi?

[quote=XanTyp]Próbuję znaleźć ten pasek (taki sam jaki jest w zwykłym oknie w XP) i jakoś mi nie idzie. Gdzie go znaleźć? A może wcale go nie ma?[/quote] Jak w viście, nie ma takich opcji z paska, są w innych miejscach ponieważ te systemy mają zupełnie nową organizację tyczącą się dostosowania przez usera, i nie ma tego .:mryellow:
Faker
Dodano
28.06.2011 23:40:43
XanTyp
Dodano:
27.06.2011 00:39:07
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1