pasek jezyka

mialem pasek jezyka w pasku zadan ale go przez pomylke wylaczylem i terez nie moge go wlaczyc w opcjach regionalnych pasek jezyka jest na szaro co oznacz ze nie mozna go wlaczyc. a ja go potrzebuje zeby wlaczyc rozpaoznawanie mowy i zmieniac jezyki. pomozcie:D:

Odpowiedzi: 5

Postów ilość ani wyznacznikiem kultury ani wiedzy nie jest.

Na temat natomiast: a doinstalować obsługę jakiegoś języka i wtedy zobaczyć?
Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
18.02.2004 22:53:15
danielzywczak:
Nie dość, źe gość to się jescze na innych rzuca. Nikt inny na Twojego posta nie odpowiedział, a ja powiedziałem co wiedziałem.

wez mnie nie dobjiaj ja sie na Ciebie rzucam :P
trezba bylo dobrze przeczytac co napisalem.
P.S nie chce mi sie logowac ale jakbym sie zalogowal to bys cicho siedzial bo ja tu jestem stalym bywalecem i mam 5 X wiecej postow od Ciebie


Czy ktos wie jak mi pomoc z tym paskiem???
Anonymous
Dodano
18.02.2004 21:36:00
Nie dość, źe gość to się jescze na innych rzuca. Nikt inny na Twojego posta nie odpowiedział, a ja powiedziałem co wiedziałem.
danielzywczak
Dodano
18.02.2004 17:40:54
dlaczego skopiwoales tekst z pomocy windowsu!!!!!!!!!!ja napisalem wyzej ze nie mmoge bo jest na szaro pasek jeszyk w preferenacjach i nie da sie go kliknac i dlatego szukam innego sposobu!
Anonymous
Dodano
18.02.2004 11:35:43
Aby pokazać pasek języka
Otwórz aplet Opcje regionalne i językowe w Panelu sterowania.
Na karcie Języki w obszarze Usługi tekstowe i języki kliknij przycisk Szczegóły.
W obszarze Preferencje kliknij opcję Pasek języka.
Zaznacz pole wyboru Pokaź pasek języka na pulpicie.
Uwagi

Aby otworzyć aplet Opcje regionalne i językowe, kliknij przycisk Start, wskaź polecenie Ustawienia, kliknij polecenie Panel sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie ikonę Opcje regionalne i językowe.
Pasek języka jest wyświetlany automatycznie, jeźeli jest instalowana usługa tekstowa, taka jak rozpoznawanie pisma ręcznego lub mowy, bądź edytor Input Method Editor (IME). Procedury tej moźna natomiast uźyć, aby ponownie wyświetlić pasek języka, jeźeli został on zamknięty.
Jeźeli pasek języka został zminimalizowany na pasku zadań, naleźy kliknąć ikonę Język () na pasku zadań, a następnie kliknąć polecenie Pokaź pasek języka.
Po wyświetleniu paska języka moźna go kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić menu. Korzystając z tego menu, moźna zmienić ustawienia paska języka, takie jak dokowanie na pasku zadań czy dodawanie etykiet tekstowych.
danielzywczak
Dodano
17.02.2004 21:52:42
Anonymous
Dodano:
17.02.2004 21:27:18
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1