Parametry VGA, SVGA itd proszę o pomoc

Szukam w necie parametrów do różnych typów monitorów bo potrzebne są na egzamin. Oto czego potrzebuję: Monitory VGA, SVGA, SXVGA, WUXVGA (jaki parametr określają) HD, VGA (D-sub), DVI, HDMI Parametry: rozdzielczość, przekątna ekranu, jasność, kontrast, temperatura barw, czas reakcji matrycy, kąt widzenia, Bardzo liczę na Waszą pomoc. W necie widzę tylko odniesienia do konkretnych modeli monitorów.

Odpowiedzi: 2

[quote=michalek_62]W necie widzę tylko odniesienia do konkretnych modeli monitorów.[/quote]Poszukaj tabel porównawczych dla różnych modeli - wyników testów dla tego tałatajstwa znajdziesz na pęczki. I jak wyżej [b]Veers [/b]podsumował: Wikipedia tez jest przydatna.
XanTyp
Dodano
31.12.2009 01:02:06
Typy monitorów są jak na razie dwa: CRT i LCD VGA etc. określa standard działania kart graficznych i obsługiwanych przez nie rozdzielczości, formatów oraz palet kolorów. HD etc. to są standardy złącz graficznych I teraz gwóźdź programu: wszystkie te dane są jasno i klarownie opisane choćby w Wikiepedii - więc nie rozumiem na jaką pomoc liczysz ? Że niby ktoś to zbierze do kupy i za ciebie opisze ? Ponadto - nie bardzo klei się ciąg logiczny dot. "poszukiwania różnych typów monitorów" oraz tego co napisałeś dalej.
Veers
Dodano
30.12.2009 18:13:23
michalek_62
Dodano:
30.12.2009 15:52:11
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1