Panda internet security

Co sadzicie o tym programie ? Mam Pande Titanum 2004 i jka na razie zadne robale mnie nie gryza :wink:

Odpowiedzi: 4

Ja tez go uzywalem ,ale dalem sobie spokoj – co chwila Internet exploer zamykal mi sie .Poczekam az bedzie gotowa wersja finalna – to byla tylko beta :evil:
patyk
Dodano
04.01.2004 18:24:29
Hmm.....uzywalem tego programu jakis tydzien i moge powiedziec ze jakbym go kupil w ciemno to bylbym rozczarowany.....Najwiekszym atutem tego softu jest modul antywirusowy, ktory zostal znacznie poprwiony w stosunq do platinum 7. Zawiera elementy z titanium 2004 + modul spyware i mailware. Firewalla od razu wylaczylem, gdyz byl identyczny jaki jest w platinum 7(czyli niezbyt rozbudowany)...Antispam–sprawdzil sie tak samo jak antidialer.....brakowalo mi w tym programie jakiejs wtyczki do blokowania reklam i czegos do privacy control......ogolnie Panda Software chciala stworzyc cos na wzor NIS ale do tego kombajnu jej jeszcze troche brakuje.....3 z duzym +, a mniej zaawansowani uzytkownicy moga dodac jedno oczko wyzej
D!eselek
Dodano
04.01.2004 14:28:21
niezła, nie obciąźa systemu, ale lepsza platinium:)
Anonymous
Dodano
03.01.2004 12:57:55
Kaźdy chwali to,co ma.
Jedni chwalą Symanteca inni McAfee.
Uwaźam,źe Panda ma wysoki stopień zaawansowania ochronnego oraz rozbudowaną pomoc dla userów.
tire
Dodano
02.01.2004 22:23:06
patyk
Dodano:
02.01.2004 22:00:48
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1