pamięć nie moźe być read – błąd podczas instalacji visty

Witam. Podczas instalacji Visty, kiedy wpiszę numer seryjny i kliknę next pojawia się błąd:

Instrukcja spod "0x00d9b061" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x00060000". Pamięć nie moźe być "read"

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji
Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

Nic z FAQ na tym forum nei pomogło, więc piszę.
Komp:
Intel Pentium 3 933 MHZ
384 MB RAM
Nidia Geforce MX 100/200
LG CD–ROM CRD–8521B SCSI CdRom Device
SAMSUNG SP0802N

Odpowiedzi: 20

la_verdad:
zapisałem się tylko po to na beta testy zeby ściągnąc vistę, i na szczęście sie dostałem,...


I dzięki temu :evil: nie odstął jej ktoś, kto ma pojęcie od czego system w fazie beta jest przeznaczony.
la_verdad:

...jak bym się nie dostał ściągnał bym gdzie indziej, i nic wiecej, :D


Ta mordka na końcu to pewnie ma oznaczać rozbrajająca szczerość tego uczciwego, który na jamie – cudzymi tekstami się posługując – innych od złodziei wyzywa?
Rebe
Dodano
10.08.2005 16:26:29
faktycznie, beta tester testuje viste i zgłaszza błędy:)
kidler
Dodano
10.08.2005 15:10:30
ale ściema :shock: :shock: :lol: , la_verdad prosze cie daruj sobie juz to sciemnianie, swego czasu Andrew Golota tak sciemniał i uwierz nikt mu nie wierzył i tak samo z tobą jest. Nie próbuj wmawiać ze ty mądrzejszy od M$ jesteś i takiemu kitowi jak w poście powyzej to nawet koleś z 3 podstawówki by nie dał wiary.
adik154
Dodano
10.08.2005 15:04:09
adik154:
la_verdad:
gusioo:
la_verdad:
a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??

Ja sie teź sie zastanawiam czy Ty ją masz .. cyctował nie będę – nie chce mi sie szukać.


ja juz jej nie mam :)
miałem przez jeden dzień, ale źe chodzi gorzej niz xp, no to zrobiłem formata i zostawiłem tylko xp :)
ale na pocieszenie porobiłem sobie screeny :)


a podobno betatesterem M$ jesteś :shock: twoje kłamstwa wychodzą przy poście kaźdym.


a w czym to przeszkadza źe odinstalowałem ją??
juz na tym forum pisałem, zapisałem się tylko po to na beta testy zeby ściągnąc vistę, i na szczęście sie dostałem, jak bym się nie dostał ściągnał bym gdzie indziej, i nic wiecej, :D
to źe dostałem się do berta testerów nie znaczy źe nim musze byc, zapisałem się po to źeby tylko pobrać wersje bety produktów mssa :D
la_verdad
Dodano
10.08.2005 14:59:22
la_verdad:
gusioo:
la_verdad:
a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??

Ja sie teź sie zastanawiam czy Ty ją masz .. cyctował nie będę – nie chce mi sie szukać.


ja juz jej nie mam :)
miałem przez jeden dzień, ale źe chodzi gorzej niz xp, no to zrobiłem formata i zostawiłem tylko xp :)
ale na pocieszenie porobiłem sobie screeny :)


a podobno betatesterem M$ jesteś :shock: twoje kłamstwa wychodzą przy poście kaźdym.
adik154
Dodano
10.08.2005 14:55:20
Ja mam ta viste beta 1 na serio. :D A z tym zapytaniem o dane do pobrania to juz niekatualne do ja myślałem, źe ja mam popsuty ten obraz visty. A instalować umiem, tylko nie bylem przygotowany nq to źe to tak długo będzie trwać. Dzięki za odpisywanie na pytani i pozdro...

a za wiadomosc na pw przepraszam...
kidler
Dodano
10.08.2005 14:27:19
gusioo:
la_verdad:
a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??

Ja sie teź sie zastanawiam czy Ty ją masz .. cyctował nie będę – nie chce mi sie szukać.


ja juz jej nie mam :)
miałem przez jeden dzień, ale źe chodzi gorzej niz xp, no to zrobiłem formata i zostawiłem tylko xp :)
ale na pocieszenie porobiłem sobie screeny :)
la_verdad
Dodano
10.08.2005 14:22:16
gusioo:
la_verdad:
a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??

Ja sie teź sie zastanawiam czy Ty ją masz .. cyctował nie będę – nie chce mi sie szukać.


ja juz jej nie mam :)
miałem przez jeden dzień, ale źe chodzi gorzej niz xp, no to zrobiłem formata i zostawiłem tylko xp :)
ale na pocieszenie porobiłem sobie screeny :)
la_verdad
Dodano
10.08.2005 14:22:16
gusioo:
la_verdad:
a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??

Ja sie teź sie zastanawiam czy Ty ją masz .. cyctował nie będę – nie chce mi sie szukać.


ja juz jej nie mam :)
miałem przez jeden dzień, ale źe chodzi gorzej niz xp, no to zrobiłem formata i zostawiłem tylko xp :)
ale na pocieszenie porobiłem sobie screeny :)
la_verdad
Dodano
10.08.2005 14:22:16
la_verdad:
a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??

Ja sie teź sie zastanawiam czy Ty ją masz .. cyctował nie będę – nie chce mi sie szukać.
Anonymous
Dodano
10.08.2005 13:33:09
kidler:
a to dobrze, ze ten pasek tak lata w kółko po restarcie??


a jak inaczej ma się instalować,??
boźe jak nie umiesz instalować to po co się za to biezesz??
tak ma byc, i przez 1, godziny tak ci będzie chodziło w koło i pare razy zrestartuje ci kompa

a tak się zastanawiam czy ty masz wkońcu tę vistę czy ściemniasz??
bo to co na pw do mnie bezczelnie napisałeś to jest :twisted:

a tu cytacik co kolega pisze do mnie na pw : :D:D
Witam. Cyz moźez mi podać dane do zassania visty ze strony microsoftu?? Proszę Cię bardzo..., mogę się jakoś odwdzięczyć...
la_verdad
Dodano
10.08.2005 13:16:00
a to dobrze, ze ten pasek tak lata w kółko po restarcie??
kidler
Dodano
10.08.2005 12:50:57
kidler:
A z daemona tez zainstaluje?? Nobo mnie Poszła instalacja i po niej resetuje kompa i się pokazuje okienko: completing installation, poniźej jest napisane by nie resetować kompa w tym czasie, a na samym dole jest pasek, który leci – i czekam godzine i nic i sie wnerwiłem i zresetowalem kompa. To czmeu tak sie dzieje??


ściągnij sobie triala alcohol 120 % i w nim zrób tak, a co do paska to instaluje sie ponad 1,5 godziny ta vista tak więc cierpliwości :)
la_verdad
Dodano
10.08.2005 12:26:30
A z daemona tez zainstaluje?? Nobo mnie Poszła instalacja i po niej resetuje kompa i się pokazuje okienko: completing installation, poniźej jest napisane by nie resetować kompa w tym czasie, a na samym dole jest pasek, który leci – i czekam godzine i nic i sie wnerwiłem i zresetowalem kompa. To czmeu tak sie dzieje??
kidler
Dodano
09.08.2005 23:38:08
kidler:
sopello ma trochę rcji, bo jak emulator ma działąć po zresetowaniu kompa?? Nie da rady, trzeba mieć dvd–rom :D


człowieku ty tak samo nie gadaj bzdór, bez problemu zainstaluje, na wirtualnym napędzie w alcoholu 120%, wiem bo sam tak instalowałem, a dvd nie mam :twisted: tak wiec nie wiesz co piszesz to nie pisz i nie wprowadzaj w błąd
la_verdad
Dodano
09.08.2005 23:21:04
sopello ma trochę rcji, bo jak emulator ma działąć po zresetowaniu kompa?? Nie da rady, trzeba mieć dvd–rom :D
kidler
Dodano
09.08.2005 17:39:01
sopello:
Człowieku pomyśl trochę, jak moźna instalować Vistę na
Komp:
Intel Pentium 3 933 MHZ
384 MB RAM
Nidia Geforce MX 100/200
LG CD–ROM CRD–8521B SCSI CdRom Device
SAMSUNG SP0802N

:?: :?: :shock:
Druga sprawa – minimalne wymagania co do pamięci RAM w Beta 1 to 512 MB, czyli o 128MB więcej, niź masz ramu. A poza tym, jak mozesz instalowac vistę jeśli masz napęd cdrom? Wersja 32bit pojawiła się tylko na dvd. Emulator dvd nie bedzie przeciez dzialal po restarcie systemu :lol:


jakie ty czowieku bzdury gadasz :lol:

a więc tak, vista pójdzie nawet na 256 ramu ale to szczegół, zostaw ten raz z dołozoną kostka, wsadzić musisz obraz w wirtualny naped np, w alcohol 120 % i odpalic instalke, ja nie mam napędu dvd i po ściagnięciu wsadziłem obraz do wirtualnego napedu z programu alcohol 120 % , tylko najpierw zrób sobie nowa partycje pod vistę
la_verdad
Dodano
09.08.2005 16:51:58
Wsadziłem 96 MB RAMU i pokazuje sie komuniat, źe minimalnie potrzebne jest 264 MB RAMU.
Poszła instalacja i po niej resetuje kompa i się pokazuje okienko: completing installation, poniźej jest napisane by nie resetować kompa w tym czasie, a na samym dole jest pasek, który leci – i czekam godzine i nic i sie wnerwiłem i zresetowalem kompa. Czy to chodzi o to ze nie ma plyty w cd–romie??
kidler
Dodano
09.08.2005 15:49:55
Człowieku pomyśl trochę, jak moźna instalować Vistę na
Komp:
Intel Pentium 3 933 MHZ
384 MB RAM
Nidia Geforce MX 100/200
LG CD–ROM CRD–8521B SCSI CdRom Device
SAMSUNG SP0802N

:?: :?: :shock:
Druga sprawa – minimalne wymagania co do pamięci RAM w Beta 1 to 512 MB, czyli o 128MB więcej, niź masz ramu. A poza tym, jak mozesz instalowac vistę jeśli masz napęd cdrom? Wersja 32bit pojawiła się tylko na dvd. Emulator dvd nie bedzie przeciez dzialal po restarcie systemu :lol:
sopello
Dodano
09.08.2005 14:18:57
Skoro FAQ nie pomogło, to RAM zmień na czas instalacji.
Anonymous
Dodano
09.08.2005 11:18:16
kidler
Dodano:
09.08.2005 11:04:47
Komentarzy:
20
Strona 1 / 1