Outlook zablokowal zalaczniki

Witam, czy jest mozliwosc dostania sie do zablokowanych "niebezpiecznych" zalacznikow typu *.exe w Outlooku XP ??
:idea: Wpadlem na pomysla aby wyeksportowac mailika a potem zaimportowac w innym programie pocztowym – dziala – ale moze ma ktos jakis lepszy sposob ?? Zreszta ... kto wpadl na pomysl aby tej blokady nie dalo sie usunac – tak przynajmniej pisza w pomocy ... heheh ... nie bardzo lubie jak ktos podejmuje decyzje za mnie ... jak bede mial sie zawirusic to i tak sie zawirusze ;D.

Odpowiedzi: 5

No działa, ale nie mogłem powyźej podanego przez ciebie tematu znaleźć, znalazłem tylko to, więc zapytałem. Przy okazji, THNX.
BioComp
Dodano
08.01.2006 19:04:50
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=11443

P.S. Wyszukiwarka na forum dziala.
EL NINO
Dodano
05.01.2006 21:33:35
A czy mógłby mi ktoś pomóc z tym problemem w Outlook 2003? Kiedyś coś wygrzebałem w rejestrze i zamieniłem wartość klucza (przeczytałem o tym w gazecie jakiejś) a teraz porpostu wyleciało mi to z głowy (robułem to rok temu). Czy zna ktoś moźe ten sposób albo inny na odblokowanie funkcji otrzymywania potencjalnie niebezpiecznych załączników? Niestety nie znalazłem podanej opcji przez zulusa :( w Outlooku 2003 :( Proszę o pomoc, bo niestety dostaje nerwicy jak o tym pomyśle, to świadczy tylko o braku inteligencji pana B.G i jego załogi.
BioComp
Dodano
05.01.2006 13:50:52
Rada na przyszłość: nie powtarzaj topiców(uźywaj opcji szukaj) :)
Lezio111
Dodano
03.11.2002 09:11:58
Jest taka moźliwość, niewiedzieć czemu Outlook domyślnie blokuje takie załączniki. Uruchom Outlooka wejdź w – narzędzia/opcje potem zakładka zabezpieczenia i tam odznacz okienko dotyczące otwierania i zapisawania załączników mogących zawierać wirusy. Na końcu tylko zastosuj i po wszystkim.
zulus
Dodano
03.11.2002 01:48:54
Koba
Dodano:
16.10.2002 02:32:44
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1