Outlook posiada udziwnienia! Jedna opcja stosuje się do WSZYSTKICH kont

[size=6]Hej! Dzisiaj odkryłem kolejną beznadziejną rzecz! Zrobiłem sobie przez Panel Sterowania osobne profile poczty. Jednak kiedy zmienię coś w ustawieniach (OPCJE) jednego z profilu, takie ustawienie rozchodzi się na wszystkie! Dlaczego jak ustawiam na jednym koncie aby oznaczał mi wiadomośći na ekranie jako przeczytaniu po otwarciu ich przez 3 sekund w oknie podglądu, to nie mogę na innym profilu ustawić innej liczby - np. przez 7 sekund. Wszędzie zastosowuje się ostatnia podana liczba. I - co proponowali - zrobienie kont osobnych z Panelu sterowania (to co na screenie), też nie dało rady. Korzystają z komputera 3 osoby i jeśli któraś zmienić chce swoje opcje, to zmienia dla całej reszty! Jak tak można?[/size] [img]http://img534.imageshack.us/img534/4273/widziszto.jpg[/img] [b] Zrujnowali ten nowy program.[/b]

Odpowiedzi: 6

Ja mam ku temu przeszkody. Korzystam z maili mi powierzonych. Uzywając komputera przyjmijmy to - firmowego. Nikt inny z niego nie korzysta, ale za to ja korzystam, wchodząc na skrzynki innych osób. Nadzoruje, sprawdzam, wymieniam, odsyłam. To po jasną cholerę mi zakładać konta systemowe dla osób, które fizycznie nie korzystają z tego sprzętu? [quote]Windows Live Mail 2011, jednak nie posiada on już obsługi różnych profili/tożsamości[/quote] Aha... czyli Microsoft - aka Uroboros sumiennie zjada swój ogon? Tak samo jak było z rejestratorem dźwięku w systemie. Gdzie teraz stracił większość swych opcji oferowanych przez lata. [b]Co za głupota[/b]. Jak można było taką opcję zabrać, usunąć? Wciąż nie wierzę! To się w głowie nie mieści.
BUNCH
Dodano
06.09.2011 04:44:54
Najnowszym potomkiem starego Outlook Express 6 jest Windows Live Mail 2011, jednak nie posiada on już obsługi różnych profili/tożsamości w ramach jednego konta użytkownika w Windows. A tak w ogóle, to dlaczego nie chcesz każdemu założyć osobnego konta w systemie? Masz ku temu jakieś sensowne powody, czy po prostu "nie bo nie"? Przecież konta użytkowników są m.in. właśnie po to, żeby każda osoba korzystająca z danego komputera mogła dostosować ustawienia używanych przez siebie programów całkowicie do swoich upodobań.
BlaSOFT
Dodano
02.09.2011 16:27:09
A to są osobne programy? A istnieje więc taki "nowszy" Outlook na zasadzie działania tego Outlooka Express 6? Żebym mógł się przełączać między innymi użytkownikami i zmieniać ustawienia, które by się zapisywały tak jak należy?
Niewiedza
Dodano
02.09.2011 02:03:41
Nie jestem przekonany, czy profile poczty są stworzone do tego, by były dla wielu osób na jednym koncie - wydaje mi się, że od tego są osobne konta windows, a nie profile.
kam193
Dodano
31.08.2011 14:18:32
  • BUNCH 01.09.2011 04:17:11

    [quote=kam193]Nie jestem przekonany, czy profile poczty są stworzone do tego, by były dla wielu osób na jednym koncie - wydaje mi się, że od tego są osobne konta windows, a nie profile. [/quote] Ta? A jak było do tej pory? Korzystam z Outlook Express 6 i jest jak należy.

  • BlaSOFT 01.09.2011 12:34:34

    [quote=BUNCH]Korzystam z Outlook Express 6 i jest jak należy.[/quote] Outlooka z pakietu Office nie można porównywać do Outlook Express 6. To są zupełnie różne programy.

Żalę? Jestem zdruzgotany. Ponieważ oni zrujnowali ten program. Chcę mieć kilka kont poczty, ale nie mam zamiaru zakładać loginów nowych w systemie. Natomiast wytłumacz mi, jak oni mogli zrobić coś takiego, że zmiana opcji w skrzynce u Krzyśka, powoduję zmianę opcji w skrzynce u Grzegorza?! Przecież to jest nienormalne.
Niewiedza
Dodano
31.08.2011 02:07:35
Czytając Twojego posta odniosłem wrażenie, że bardziej chcesz się poskarżyć i wyżalić, niż uzyskać poradę pozwalającą rozwiązać opisany przez Ciebie problem. Profile Outlooka dają głównie możliwość posiadania oddzielnych skrzynek, kalendarzy, zadań, reguł, itp. Podejrzewam, że niektóre ustawienia programu mogą być rzeczywiście wspólne dla wszystkich profili. Jestem natomiast prawie w 100% pewien, że wszystkie ustawienia Outlooka są indywidualne dla każdego konta użytkownika w Windows. Jeżeli z jednego komputera korzystają 3 różne osoby, każda z nich powinna logować się na swoim osobnym koncie i wtedy nie będzie takich kłopotów.
BlaSOFT
Dodano
30.08.2011 17:46:23
Niewiedza
Dodano:
30.08.2011 16:27:04
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1