outlook i kopia bezpieczeństwa

Zrobiłem kopię całego folderu z moim profilem pod NTFSem w winXP(documents and settings/mój folder). Przełoźyłem dysk do nowego kompa (inna płyta główna), zainstalowałem na nowo winXP i po próbie odtworzenia kopii otrzymałem nowy folder z profilem, do którego nie mogłem się dostać. :( Po uporaniu się z tym problemem skopiowałem wszystkie plik outlooka z folderu dane aplikacji i ustawienia lokalne do mojego profilu, ale niestety nie odzyskałem w ten sposób moich danych :oops: Jak odzyskać te cholerne dane :evil: HELP !!!!

Odpowiedzi: 3

Zerknij na http://www.sitedeveloper.ws/tutorials/outlook.htm a dowiesz sie w jakich plikach Outlook przechowuje poszczegolne rzeczy.
EL NINO
Dodano
06.04.2004 15:31:45
Dołączam się do postów.
Niestety grzebanie w historii forum nie dało mi jednoznacznej odpowiedzi. Mam walnięty system ale mam dostęp do plików. Jakie pliki muszę skopiować aby po przeinstalowaniu systemu i Office'a odzyskać ksiąźkę adresową , konta , kalendarz , no i wszelkie inne rzeczy, które się w OUTLOOKu przechowuje ?
Anonymous
Dodano
06.04.2004 15:10:15
nie wystarczy skopiować profilu, w rejestrze jest masa danych o profilach outloka. Kontakty i konta trzeba exportować/importować, regóły wiadomości wpisywać ręcznie lub za pomocą odpłatnych programów (choć moźna je łatwo [i tylko] wyexportować z o.e.) , tylko zawartość folderów lokalnych mozna kopiowac jak zwykle pliki.

Moźe ktoś wie gdzie outlook ukrywa regóły wiadomości? dokładne poszukiwania spełzły na niczym
sapero
Dodano
28.03.2004 16:26:04
slus
Dodano:
11.10.2003 21:23:16
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1