Outlook Express 6 w Windows7

Witam czy ktos zna patent jak zainstalowac Outlook Express 6 w Windows 7. Dodam tylko ze nie chce innych programow typu Windows Live Mail, Thunderbird itd... Kwestia przyzwyczajen. Outlook Express 6 najbardziej mi podchodzi do obslugi poczty.

Odpowiedzi: 3

Outlook Express 6 jest w instalce Internet Explorer 6 wiec jak by sie dalo zainstalowac IE6 to by byl, jedyny problem jest w tym ze jest IE8 i nie chce sie zainstalowac wersja 6 :(. Wylaczenie IE8 w systemie tez nic nie daje :( Ma ktos jakis pomysl?
bizon69
Dodano
18.05.2009 14:22:51
  • latet 18.05.2009 23:33:57

    [quote=bizon69]Outlook Express 6 jest w instalce Internet Explorer 6 wiec jak by sie dalo zainstalowac IE6 to by byl, jedyny problem jest w tym ze jest IE8 i nie chce sie zainstalowac wersja 6 :(. Wylaczenie IE8 w systemie tez nic nie daje :( Ma ktos jakis pomysl?[/quote] Inny pomysł (mniejsze zło) to instalacja Windows Mail z Visty: http://www.sevenforums.com/tutorials/5481-windows-mail.html Latet

  • bizon69 19.05.2009 00:17:25

    [quote=latet][quote=bizon69]Outlook Express 6 jest w instalce Internet Explorer 6 wiec jak by sie dalo zainstalowac IE6 to by byl, jedyny problem jest w tym ze jest IE8 i nie chce sie zainstalowac wersja 6 :(. Wylaczenie IE8 w systemie tez nic nie daje :( Ma ktos jakis pomysl?[/quote] Inny pomysł (mniejsze zło) to instalacja Windows Mail z Visty: http://www.sevenforums.com/tutorials/5481-windows-mail.html Latet[/quote] Masz może polskojęzyczną wersje Windows Mail x86

  • latet 19.05.2009 13:27:14

    [quote=bizon69] Masz może polskojęzyczną wersje Windows Mail x86[/quote] Nie mam Visty. Ale wystarczy z niej wziąć ten jeden folder i już. latet

  • bizon69 19.05.2009 15:40:45

    [quote=latet][quote=bizon69] Masz może polskojęzyczną wersje Windows Mail x86[/quote] Nie mam Visty. Ale wystarczy z niej wziąć ten jeden folder i już. latet [/quote] Jak bym mial to bym skopiowal ale ja tez nie mam visty zainstalowanej w tym momencie. Moze ktos kto ma Viste PL i zechce skopiowac folder Windows Mail i wrzucic go tutaj?? PS. Panowie zlituje sie ktos i wrzuci ten katalog z Visty znajduje sie w C:/Program Files/Windows Mail dla ulatwienia gdyby ktos nie wiedzial :)

Sugestia sugestią, ale 'Btw' sugeruje coś innego. Ale uznajmy to za ciągłość myśli :)
XanTyp
Dodano
18.05.2009 01:14:47
[quote=bizon69]Witam czy ktos zna patent jak zainstalowac Outlook Express 6 w Windows 7. Dodam tylko ze nie chce innych programow typu Windows Live Mail, Thunderbird itd... Kwestia przyzwyczajen. Outlook Express 6 najbardziej mi podchodzi do obslugi poczty.[/quote] Z tego co czytałem na forum na stronie M$, to nie bardzo można... http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/GettingReadyforWindows7/thread/92bb975e-a3ef-4ebc-83e4-0b8ef0854f06 BTW: A czy pod Vistą daje się zainstalować klasyczny Outlook Express? Jestem uzależniony od tego programu i jest to dla mnie główny (nie jedyny) powód, że używam wciąż XP. Dziękuję, latet
latet
Dodano
17.05.2009 13:09:32
  • XanTyp 17.05.2009 13:32:27

    [quote=latet]BTW: A czy pod Vistą daje się zainstalować klasyczny Outlook Express? Jestem uzależniony od tego programu i jest to dla mnie główny (nie jedyny) powód, że używam wciąż XP.[/quote]Wyczuwa się tu pewną sprzeczność wątkową. Nie powinieneś zapytać o to w dziale Visty?

  • latet 17.05.2009 13:35:01

    [quote=XanTyp][quote=latet]BTW: A czy pod Vistą daje się zainstalować klasyczny Outlook Express? Jestem uzależniony od tego programu i jest to dla mnie główny (nie jedyny) powód, że używam wciąż XP.[/quote]Wyczuwa się tu pewną sprzeczność wątkową. Nie powinieneś zapytać o to w dziale Visty?[/quote] No niby tak, choć pytanie główne, czy da się to zrobić pod Win7 mocno sugeruje, że pod Vistą się dawało. latet

bizon69
Dodano:
15.05.2009 10:57:55
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1