Outlook 2007 - Brak Wyślij/Odbierz

Witam Mam problem z funkcją wyślij/odbierz w outlook 2007, samo wysyłanie wiadomości w oknie nowej wiadomości przebiega pozytywnie. Natomiast przycisk wyślij/odbierz nie funkcjonuje prawidłowo (naciskam przycisk i niema zadnej odpowiedzi), Również w ustawieniach dostęp do ustawień Wyślij/Odbierz posiada ten sam błąd. Konfiguracja: Outlook 2007 SP1 Eset Nod wersji 3 Vista SP1 Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Witam, czy "naciskam przycisk i niema żadnej odpowiedzi" oznacza, że po naciśnięciu przycisku nie pojawia się żadne okno, ani nie pojawia się nic z prawej strony na dole okna outlooka? Czy po rozwinięciu opcji przycisku "wyślij odbierz", wchodziłeś do "ustawienia wysyłania/odbierania" i dalej- do "definiuj grupy wyślij/odbierz"? Tam masz możliwość edycji grupy zawartej w wysyłaniu/odbieraniu i po kliknięciu na "edytuj" powinny być wypisane wszystkie Twoje konta. Przy każdym koncie powinny być za przeproszeniem ptaki przy opcjach: "dołącz wybrane konto do tej grupy", a w opcjach konta ptaki "wyślij elementy poczty" i to samo dla odbierania. Spróbuj to wszystko odznaczyć i zaznaczyć jeszcze raz. Jak nie to u góry okna outlooka jest "Pomoc", a tam opcja "wykryj i napraw..."- może to coś zdziała. Jak nie to zainstaluj nowego SP2 do office'a. Jak nie, to spróbuj zaatakować microsoft i ich pomoc online przez chat (http://support.microsoft.com/oas/default.aspx?gprid=11335 ). Zanim ściągną z Ciebie opłatę zrobią weryfikację za pomocą klucza programu czy Kwalifikujesz się do darmowej pomocy czy nie. Nie wiem kto się kwalifikuje, a kto nie i według jakich kryteriów, ale w razie czego nie połączysz się jak się okaże że masz zapłacić za pomoc. (Mi gość udzielił pomocy za darmo po podaniu przeze mnie klucza produktu i rozwiązał szybko mój problem :-)). Pozdrawiam
MarcinL
Dodano
08.06.2009 16:51:01
Zajrzyj [url=http://support.microsoft.com/kb/814441/pl?spid=11335&sid=global]tutaj[/url], chociaż skoro nie piszesz o żadnym komunikacie, że wystąpił błąd, to pewnie na wiele Ci się to nie zda. Kłopot w tym, że jest to jedyny link na stronie MS - spełniający kryterium wyślij/odbierz :/
XanTyp
Dodano
04.06.2009 01:02:57
Hasker
Dodano:
03.06.2009 12:00:51
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1