Outlook 2003 problem z wysyłaniem meili

Witam. Koledzy, mam wielki problem. Otóż od jakiegoś czasu nie mogę wysyłać wogóle mieli. Odbierać mogę natomiast wysłać nie moge nic. Przy próbie wysłanie otrzymuję taki komunikat: [URL=http://img51.imageshack.us/i/93196667.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/852/93196667.jpg[/IMG][/URL] Program którego używam to outlook 2003. Dodam że posiadam drugie konto na outlook express i tam występuje ten sam problem i meile nie chcą sie wysyłać. Oba konta są w tym samym serwisie tzn wp.pl. Nie wiem czy dobrze kojarzę okoliczności w jakich to się stało ale wydaje mi się że to po zmianie routera. Wcześniej korzystałem z liveboxa i było wszystko ok. Natomiast od pewnego czasu korzystam z Linksys'a WAG54G2. Jeżeli miało to by jeszcze jakoś pomóc to dodam że po wpisaniu do wiersza poleceń komendy: telnet smtp.wp.pl 25 dostaję odpowiedź że nie można nawiązać połączenia z hostem na porcie 25. Połączenie nie powiodło się. Proszę o pomoc bo już mam dość wchodzenia co chwile na stronę wp, logowania się i wysyłania meili ze strony. Czy ktoś ma jakiś pomysł w czym tkwi problem?

Odpowiedzi: 4

lukpio3 - masz pecha widać -bo informacja była rozesłana, i to nie tylko do ludzi siedzących na łączu neo.
Veers
Dodano
11.02.2010 14:24:51
Nie ma sprawy :lol: Zawsze możesz przecież wypić browcem moje zdrowie :mryellow:
Ucho
Dodano
10.02.2010 20:15:36
  • lukpio3 11.02.2010 13:34:31

    [quote=Ucho]Nie ma sprawy :lol: Zawsze możesz przecież wypić browcem moje zdrowie :mryellow: [/quote] To w taki razie wczoraj poszły już 2 za Twoje zdrowie. A swoją drogą chciałem Cię jeszcze zapytać, skąd wiedziałeś o tym porcie? Czy na stronie wp coś o tym piszą? Wczoraj próbowałem z ciekawości znaleźć ale niestety bez efektu. Być może szukam tam gdzie nie trzeba. A może to jest związane właśnie ze zmianą routera? Ok, wpisałem inne hasło w google i znalazło. A więc to neostrada coś pokręciła i zażyczyła sobie zmiany portów. Już naprawdę nie mają co wymyślać. Do tej porty chodziło na 25 i jakoś nie było problemów. A swoją drogą mogli by jakoś poinformować o tej zmianie np w jakimś liście dolaczonym do faktury jednak tego nie uczynili bo ja nic takiego nie dostałem.

W ustawieniach zaawansowanych konta zmień numer portu dla poczty wychodzącej SMTP z 25 na 587. Jeżeli masz kilka kont to zrób to dla każdego i będzie OK.
Ucho
Dodano
10.02.2010 19:48:02
  • lukpio3 10.02.2010 20:03:26

    [quote=Ucho]W ustawieniach zaawansowanych konta zmień numer portu dla poczty wychodzącej SMTP z 25 na 587. Jeżeli masz kilka kont to zrób to dla każdego i będzie OK.[/quote] Gdybym mógł to dostał byś piwo :lol: Działa. Szukałem przed napisaniem tego postu troche na google i znalazłem różne metody ale żadna nie działała. Jednak o zmianie portu nie napisali nic także jeszcze raz wielkie dzięki.

Wejdź na pocztę/pomoc wp.pl i zajrzyj do konfiguratora Outlook Express i porównaj ustawienia. Może u nich się coś zmieniło ostatnio...
XanTyp
Dodano
10.02.2010 19:16:09
lukpio3
Dodano:
10.02.2010 16:27:31
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1