Outlook 2003 – nie wysyła emaili

Problem jest dość wkurzający i nie bardzo wiem jak go rozwiązać.W Outlooku mam włączoną opcję wysyłania i odbierania poczty dopiero po kliknięciu na wyślij/odbierz ,więc kiedy odpowiadam na email i klikam na "wyślij", moja poczta wychodzaca trafia do skrzynki nadawczej i tam czeka aź ją wyślę na serwer.
I tu pojawia się problem.W nagłówku emaila do wysłania powinna być data i godzina.U mnie pojawia się napis "brak" i za Boga nie moźna go wysłać.Pomóźcie bo mnie chyba szlag trafi!!
PS.Kiedy skopiuję tekst do nowej wiadomości problem znika.

Odpowiedzi: 4

dołączam sie do tego pytania, bo nie rozwiązało ono mojego problemu, który pojawił sie kilka dni temu:

Mój MS Outlook nie chce za źadne skarby wysłac poczty!
W opcjach, dostarczanie, odznaczyłem: Wyślij wiadomości natychmiast po połączeniu. Tak było zawsze. Jestem połączony ustawicznie. Mam konto na onecie. Z poziomu IE wysyłam pocztę, ale nie jestem w stanie tego zrobić z MS Outlook (Office 2000 premium).
Konto skonfigurowane zgodnie z zaleceniami usługodawcy, czyli "serwer wymaga uwierzytelnienia"
Mam Spam Inspectora, czy on moźe mi bruździć?
andrzej_ek
Dodano
27.08.2004 15:52:21
Podczas pracy w trybie online program Outlook natychmiast wysyła i otrzymuje wiadomości z kont e–mail serwera Exchange, IMAP i HTTP. W przypadku kont e–mail POP3 wiadomości są wysyłane natychmiast, jeśli zaznaczono pole wyboru Wyślij natychmiast po połączeniu na karcie Ustawienia poczty (menu Narzędzia, polecenie Opcje). W trybie offline wszystkie konta korzystają harmonogramu czasu wysyłania/odbierania ustalonego w oknie dialogowym Grupy Wyślij/Odbierz.
Gagman
Dodano
04.06.2004 04:21:03
Kiedy mam zaznaczone w opcjach "wyślij natychmiast po połączeniu", problemu z wysyłką nie ma.Kiedy ta opcja jest odznaczona problem się pojawia.Email trafia do skrzynki nadawczej bez daty wysyłki i nawet otwieranie go w skrzynce nadawczej i klikanie na ikonę "wyślij" nie nadaje wiadomości daty. A bez niej nie mozna go wysłać.Wcześniej korzystałem z Outlooka 2000 i czegoś takiego nie było.Nawet jak data zniknęła to wystarczyło go otworzyć i kliknąć na "wyślij" i data się pojawiała .Tutaj czegoś takiego nie ma.
Anonymous
Dodano
02.06.2004 13:04:47
Chodzi Ci o to, źe nie masz ustawionego automatycznego wysyłania/odbierania, a robisz to sam naciskając klawisz F9?
Tylko takie ustawienie nie wpływa na wysyłanie nowej wiadomości, to nadal działa po naciśnięciu ikony "wyślij". List trafia do skrzynki nadawczej, a po nawiązaniu połączenia z serwerem i wysłaniu – do skrzynki "wiadomości wysłane"...
Gagman
Dodano
02.06.2004 02:19:50
Anonymous
Dodano:
02.06.2004 02:02:41
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1