otoczenie sieciowe

Czesc.
uzywalem win Me i tam majac siec osiedlową bez problemu w otoczeniu sieciowym widzialem sąsiadów...
teraz w XP Home nie wiem jak zobaczyc osoby z mojej sieci a jak udostepnie katalog (na haslo nie wiem jak) to inni mnie widza a ja nawet nie wiem jak obserwowac co sciaga sie odemnie (monitor sieci w dawnych win)
moje pytania to :
1. jaki program jest odpowiednikiem Monitora Sieci z np. win 98
2. jak zobaczyc inne osoby z mojej sieci
to narazie wsio...

Odpowiedzi: 2

Odpal wpis do rejestru Win2000_PlainPassword.reg popularnie zwany szyszka oto jego lokalizacja

ftp://internauta.legnica.pl/regedit/Win2000_PlainPassword.reg

kliknij dwa razy na sciagniety plik rejestru ,potem dajesz tak i pojewaia sie komunikat ze wpis zostal poprawnie wprowadzony do rejestru i przeładowujesz kompa

jesli nie masz wlaczonego firewalla po przeladowaniu kompa na 100 procent bedziesz widzial wszystkie kompy w sieci. Gdyby firewall byl właczony wyłaczgo
zbor
Dodano
09.07.2002 13:57:10
a jaka to siec ? z domenami ?
Co do udostepniania to masz udostepnianie ale w xp to troche inaaczej sie odbywa.
Piszac w najwiekszym skrocie:
musisz wlaczyc konto goscia lub stworzyc konto dla kazdego uzytkownika nastepnie w udostepnianiu masz zakladke zabezpiecznie tam sie odpowiednie rzeczy ustawia.

Temat byl juz dosc dobrze omowiny wiec polecam uzyj funkcji "szukaj" aby przeszukac forum
mrsit
Dodano
01.07.2002 09:04:52
tomekpp
Dodano:
30.06.2002 02:12:14
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1