Osetup.dll cannot be loaded

Witam Was serdecznie i proszę o pomoc. Jakiś czas temu zainstalowałem Microsoft Ofiice`a 2007. Miałem z nim jakiś problem i usunąłem ręcznie jak napisano na stronie Microsoftu. Pozbyłem się Office`a, ściągnąłem nowego i mam taki o to błąd: A required G:\Enterprise.WW/Osetup.dll cannot be loaded. This may indicate that the file is missing or damaged. Bardzo potrzebny mi jest ten program w związku z goniącym mnie terminem oddania pracy zaliczeniowej. Czy możecie pomóc? Będę wdzięczny.

Odpowiedzi: 8

Cóż - nie ma to jak małe przesłuchanie w stylu SB .... Skoro z tego samego nośnika u innych idzie, a u ciebie nie, to oprócz tego co XanTyp napisał istnieją jeszcze dwie możliwości: wcześniej miałeś zainstalowanego Office 2003 i pozostały śmieci w rejestrze, oraz druga możliwość - masz zainstalowany w systemie jakiś program, który blokuje dostęp do tego pliku (i nie mówię tu tylko o np. antywirusie/antyspyware, ale o np. oprogramowaniu do klonowania dysków). Z tego co widzę - to problem jest dość szeroko omawiany w internecie - przy czym najpełniejszy obraz postępowania opisany był pod linkiem który ci już podałem.
Veers
Dodano
21.12.2009 17:38:11
Xan, miałem obraz płyty, więc ruszało z wirtualnego napędu i też od razu wyskakiwał błąd
luniek88
Dodano
21.12.2009 17:27:46
Może wymień/pożycz napęd dvd?
XanTyp
Dodano
21.12.2009 17:20:51
Veers ale u innych osób ta sama płytka działa - nie działa u mnie. Ani z płytki nie idzie ani z obrazu płyty. Cały czas ten sam błąd.
luniek88
Dodano
21.12.2009 17:08:23
XanTyp - z tym piractwem - to prawie trafiłeś - ale tym razem problem dotyczy jak mniemam MSDNAA i błędów (świadomie lub nie) umieszczonych w plikach instalacyjnych. Skoro zaś błąd jest ten sam - a zmienia się lokalizacja (ścieżka dostępu) pliku - to stawiam orzechy przeciw dolarom że problemem jest uszkodzony obraz instalki aplikacji.
Veers
Dodano
21.12.2009 16:49:30
Także proszę Was dalej o pomoc :)
luniek88
Dodano
21.12.2009 16:07:34
[quote=luniek88]ściągnąłem nowego i mam taki o to błąd:[/quote]Sprecyzuj, co masz przez to na myśli, bo póki co, traktuję to jako piractwo,a tego się tu nie popiera w żadnej formie. Spodziewam się solidnego sprostowania na PM. Kwestia została wyjaśniona :)
XanTyp
Dodano
21.12.2009 15:07:57
Z tego co piszą na Technecie wynikają dwa wnioski: 1. źle wypalona płyta z obrazu ISO 2. pozostałości po poprzedniej instalacji MS Office Zajrzyj [url=http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/vistaprograms/thread/4ef17bea-e58f-4420-bc17-006ed9e5dc81]tutaj[/url]
Veers
Dodano
21.12.2009 14:16:53
  • luniek88 21.12.2009 14:28:37

    [quote=Veers]Z tego co piszą na Technecie wynikają dwa wnioski: 1. źle wypalona płyta z obrazu ISO 2. pozostałości po poprzedniej instalacji MS Office Zajrzyj [url=http://social.answers.microsoft.com/Forums/en-US/vistaprograms/thread/4ef17bea-e58f-4420-bc17-006ed9e5dc81]tutaj[/url][/quote] 1. Myślę, że to nie to. Miałem dwie wersje Office`a - obraz ISO oraz normalne pliki instalacyjne. Próbowałem z płyty, próbowałem z dysku - ten sam błąd - tylko lokalizacja się zmienia. 2. Na stronie Micrsoftu znalazłem poradnik jak ręcznie odinstalować starego Office`a. Zrobiłem dokładnie co kazali i nadal nic. Ale oczywiście biorę pod uwagę to, że mogłem coś przeoczyć. Dzięki Veers za próbę pomocy, mam nadzieję, że ktoś jeszcze wpadnie na pomysł, co jest przyczyną zastałego stanu rzeczy.

luniek88
Dodano:
21.12.2009 13:53:41
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1