Oprogramowanie Visual Studio 2008 Professional Editon

Witam! Mam 11 lat i jestem bardzo dobry w programowaniu .NET. Do tej pory użytkowałem oprogramowania [u][i][b]Visual C# 2008 Express Edition[/b][/i][/u], jednak chciałbym poszerzać swoje możliwości, i na przykład - tworzyć większe programy i dodatkowo [b][u][i]pakować je do Instalatora Windows (*.msi)[/i][/u][/b], tworzyć usługi, itd. Ale jak szukałem na stronach www, to wyskakiwały [u][i][b]ceny od 2000,00 zł do 3000,00 zł[/b][/i][/u]. Nie wiem skąd wziąć pieniądze na takie oprogramowanie. Czy można ściągnąć to oprogramowanie z internetu w pełnej wersji? Lub gdyby ktoś miał takie oprogramowanie, czy mógłby je przesłać na stronkę www i mi podać adres? Bardzo proszę o pomoc! Życzę miłego dnia!

Odpowiedzi: 1

Visual Studio w wersji Pro jest dostępne za friko na 90 dni więc do potestowania wystarczy. Z racji młodego wieku będziesz musiał dłuuugo poczekać bo będąc na studiach informatycznych jest coś takiego jak MSDN AA i można mieć za friko dużo softu od MS. (mnie jeszcze zostały 3 lata totalnej darmochy :D ) Jest jeszcze Sharp Develop ale nie korzystałem z niego i nie wiem czy jego możliwości są porównywalne do VS.
AndrewSpec
Dodano
03.08.2009 17:14:45
programista
Dodano:
28.07.2009 00:06:10
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1