Opinie uzytkownikow o win 7

Witam, przejrzalem caly dzial win 7 i nie znalazlem niczego podobnego. Chcialbym sie dowiedziec od osob ktore wczesniej mialy xp i przesiadly sie na 7, jakie wrazenia? Wiem ze napewno podskoczy mi wydajnosc ( mam 2 rdzenie i 4rb ramu ) ktorych aktualnie nie wykorzystuje. Chodzi mi glownie o szybkosc uruchamiania, dzialanie takich proglramow jak foobar 2k, firefox, bestplayer, subedit oraz klopoty ze sterownikami. Czy wszystko jest kompatybilne? Ogolnie czy warto sie przesiadac?

Odpowiedzi: 3

Pytanie za 100 punktów: co ci da np. moja opinia, biorąc pod uwagę że na 99,9 % systemu używam na innym sprzęcie, do innych celów i w sposób dopasowany do moich potrzeb ?
Veers
Dodano
21.03.2010 13:45:47
przejrzalem cale 11 stron, widze ze sa z nim problemy ( jak z kazdym windowsem ) chcialbym zobaczyc pare opini z cyklu: podoba mi sie to i to bo ...... albo wnerwia mnie to i to bo ...... czytalem felietony i wypowiedzi na roznych stronach, ale wole uczciwe opinie od ludzi ktorym microsoft nie placi:)
Piotrek1111
Dodano
21.03.2010 12:48:13
Gdybyś zechciał przejrzeć, choćby pobieżnie wątki w tym dziale, myślę, że znalazł byś sporo odpowiedzi na swoje wątpliwości czy pytania. Myślę, że o przesiadaniu warto pomyśleć, bo za niecałe trzy lata wygaśnie wsparcie do XP i trzeba będzie podjąć jakiś wybór.
XanTyp
Dodano
21.03.2010 11:43:24
Piotrek1111
Dodano:
21.03.2010 10:45:07
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1