Opera vs Vista

Hej Od dłóższej chwili szukam rozwiąania następującego problemu, wszystkie strony pysznie śmigają pod IE w MS Vista a pod opera to otwiera mi sie tylko banalne stronki....np: www.wp.pl nie ma szans zeby sie odpaliła czy też inne tego typu strony. nie wyskakuje zaden błąd tylko czekasz i czekasz i czekasz tak do zas...śmierci. jezlei macie jakieś doświadczenie z tym bede wdzieczny za wskazówki. Uzywam Opery 9.20 i vista business.

Odpowiedzi: 4

hej, juz po problemie. wersja 9.22 opery dziala super pod vista :)
chybcia
Dodano
22.07.2007 22:09:31
odkryłem jeszcze jedno. napoczatku po polaczeniu po vpn z serwerem z innego miejsca (siec zewnetrzna) dostawalem nr gatway z tamtego serwera i opera dzialala tylko ze wszystko szlo przez tamten ruter (internet explorer dziala bezwzgledu na okolicznosci), natomiast po przelaczeniu na lokalny gatway opera przestala dzialac.... czary ...lub brak wiedzy, ma ktos jakis pomysl ?
chybcia
Dodano
17.07.2007 22:19:56
Flash zdecydowanie pomógł :) Ale mam przedziwną sytuacje. na jednym kopie mam dwa półączenia jedno z internetem a jedno to VPN. Jak mam połączenie VPN wyłaczone to Internet explorer dziala super a opera ni chuchu. natomiast jak połącze się po VPN to nagle Opera zaczyna dziala i explorer tez dziala normalnie jak wcześniej. Jest to możliwe że opera jakoś sobi upodobała to połaczenie ? odkryłem jeszcze jedno. napoczatku po polaczeniu po vpn z serwerem z innego miejsca (siec zewnetrzna) dostawalem nr gatway z tamtego serwera i opera dzialala tylko ze wszystko szlo przez tamten ruter (internet explorer dziala bezwzgledu na okolicznosci), natomiast po przelaczeniu na lokalny gatway opera przestala dzialac.... czary ...lub brak wiedzy, ma ktos jakis pomysl ? hej, juz po problemie. wersja 9.22 opery dziala super pod vista :) [b][i][color=darkred]Następnym razem jednakże skorzystaj z opcji Edytuj. Anathema[/color][/i][/b]
chybcia
Dodano
17.07.2007 13:38:07
Hmmm, ciężko cokolwiek wprawdzie powiedzieć, ale wypowiem się: możliwe, że nie masz zainstalowanej wtyczki Flash Playera dla Opery? W IE strony ładowały się po 5 minut zanim pojawił się monit o instalację czegokolwiek. Spróbuj i daj znać oczywiście czy poszło ;) Ja chwilę miałem Operę u siebie i był problem ze stronami opartymi na Ajaxie, ale portale normalnie śmigały :)
ChrisGud
Dodano
13.07.2007 01:21:13
chybcia
Dodano:
13.07.2007 00:41:53
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1