Opera ac ----->zwykła opera

Mam pytanie: czy wie ktos jak przeniesc funkcje z opery ac do zwyklej (tu mozna ja pobrac http://opera-ac.clan.su/Beta_Testing/Opera_AC_3.5.1rc_No_Installer_ru.exe) najbardziej zalezy mi na funkcji do blokowania reklam by zamiast reklamy pojawiala sie literka F i by zobaczyc ta reklame cza najpierw na nia kliknac, i wogolewie ktos ja wrzucic te wszystkie funkcje do zwyklej opery (bez tego ochydnego wygladu i jezyka Rosyjskiego) Dzieki za pomoc :) co do reklam flash problem rozwiazany,cza sciagnac flashblocker a potem robimy tak jak w instrukcji FlashBlocker dla Opery 9. Instalacja: 1. Zamknij Operę i rozpakuj Flashblocker.zip gdzieś na dysku. 2. Przenieś plik FlashBlocker.css do katalogu stylów użytkownika (Pomoc->O Operze->Ścieżki dostępu->Katalog stylów użytkownika) 3.Przenieś plik FlashBlocker.js do katalogu skryptów użytkownika. Jeśli się nie ma takiego katalogu, należy go utworzyć, potem trzeba podać ścieżkę do niego w Narzędzia->Preferencje->Zawartość->Opcje JavaScript->Moje skrypty JavaScript->Wybierz. 4. Odpal Operę, wejdź w Widok->Styl i zaznacz Flash blocker. Animacje odblokowuje się po kliknięciu na obrazek. Moze komus sie sprzyda

Odpowiedzi: 0

lila
Dodano:
23.12.2007 15:08:57
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0