Opcja "cytuj".

Witam.

Dziś zauwaźyłem pewien problem z opcja cytuj. Kiedy chcę cytować czyjś post nie jest on wyróźniony w ramce tylko w ciągu pisany. Natomiast kiedy wymarze autora postu ="uźytkownik" jest wszystko ok. Jakiś błąd na forum czy tylko u mnie?

8) Pozdro.

Odpowiedzi: 20

Nicolahenko:

Chociaź pewno za klikanie w baner "Allegro" to kase admin'i dostają.


Nikt nie płaci adminisatrtor forum za kilkanie na baner.

Nicolahenko:

Ale dobra ich foprum i oni zmieniają, a my musimy się dostosować :lol:
Pozdro. :wink: 8)

NIe, tak nei ejst. FOrum ejst dla wsyztskim. Nie uźytkownicy mają się do nas dostoswać, tylko my dostosujemy forum dla nich :–)

Zamykam topic, bo temat cytatów został juź zakończony. Uwagi o nowym wyglądzie prosze wpisywać tu: http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=53452
Kuba
Dodano
11.04.2006 17:29:45
Jeźeli ten zwykły Subsilver ma zostać to juź mnie na wspomnienia się zbiera jaki to ten poprzedni niebieski skin fajny był.
Poza tym zauwazyłem pewne "niedoróbki", zaznaczone na screenie.



W widoku forum to samo. Ramka z "Szukaj", "Profil" straciła tło i obramowanie.
O delikatnie mówiąc upierdliwych reklamach juź nie wspominam.
Ogólnie to pisze to ze ze zwykłego czepialstwa i licze, źe to co w tym momencie widze to wersja beta ;]
Bobi
Dodano
11.04.2006 16:59:35
Tak troskze poza tematem ,ale niechciałem zaczynać nowego tematu ,bo poco zasmecać forum :lol:

Troszke beznadziejny skin tego forum. Te reklamy przeszkadzają pomiedzy postami. Oraz to ,źe jak zrobie" Pokaź posty od ostatniej wizyty" to mi nic nie wyświetla. No panowie na plus zasługują te zakładki na samej gorze cool :wink: .Ale tamto teź było fajowe 8)
Chociaź pewno za klikanie w baner "Allegro" to kase admin'i dostają :lol: :lol: :D :D .Ale dobra ich foprum i oni zmieniają, a my musimy się dostosować :lol:


Pozdro. :wink: 8)
Nicolahenko
Dodano
11.04.2006 16:08:25
A idź Ty, Kuba, spiewac. Nie dość, źe cukierek to jeszcze chodzący jak wół – o tym porannym braku łączności z bazą to juz tylko przez złośliwość piszę.

Fuj.
Rebe
Dodano
11.04.2006 13:51:25
jak zaczną Ci się włamywać do tego to zobaczysz ile straciłeś..
Truteń
Dodano
11.04.2006 11:55:05
Zadnych PHPbb by ktoś tam nie będzie, szkoda dyskusji.
Kuba
Dodano
11.04.2006 01:55:03
Ja uzywam phpBB by Przemo. Tam wszystko mozna wylaczyc. I wcale nie uwazam zeby bylo jakies przebajerowane... a co do skryptow ktore sa dostarczane z forum – procent wykorzystania tego systemu jaest tak znikomy na skale swiata ze nikomu sie tam dziur nie oplaca szukac. Poza tym na forum jest bardzo dobre wsparcie.

Jednym zdaniem: jak dobrze skonfigurowane to w oczy nie kole.
brtx
Dodano
10.04.2006 22:41:19
PhpBB by Przemo to kombajn w którym jest od groma niepotrzebnych bajerów, im wiecej kodu tym większe prawdopdobieństwo dziur, tym większa baza danych i w końcu co najwaźniejsze mniejsza szybkosć co z kolei jest konseksencją kupy zapytań do bazy.
Juź lepiej poinstalowac ręcznie ale z głową dodatki, ale komu się chce? Dla chcącego nic trudnego.

P.S. Żadne wodotryski do BB mi osobiście niepotrzebne, wolałbym... to co w tym momencie odłogiem leźy do... wakacji, ew. po sesji ;]
Bobi
Dodano
10.04.2006 21:44:22
gusioo:
Peter_l:
Kuba, wez ty lepiej zrób ackupa bazy i przerzuc forum na phpBB by przemo.... bo coś ostatnio duuuuuuźo rzeczy nie dziala.

Walnij sie lepiej w mózgownicę.
Na co komu jakieś gówniane forum z masą dodatków ?

Wiem, źe jako jedenastolatek lubisz jak Ci przed oczami rózne fajne rzeczy wyskakują, ale są inni, starsi od Ciebie i niekoniecznie muszą to lubić.

phpBB by Przemo jest lepsze od zwykłego nie tylko dlatego źe ma od cholery róźnych bajerów, ale z własnego doświadczenia wiem, źe jest stabilniejsze i trudniej * jest w nim coś zepsuć.

* Dla chcącego nic trudnego :wink:

PS: Od niedawna jestem dwunastolatkiem.
Peter_l
Dodano
10.04.2006 21:30:31
Tylko nowy wygląd? Blehhh....
BTW, reklamy mi nie straszne ;]
Bobi
Dodano
10.04.2006 21:00:18
Przygotowuje właśnie nowy wygląd forum, podobny do strony głównej CXP


A gdzie moźna zobaczyć jak ta głowna wygląda ? :mrgreen:

Pkt 2 moźesz odptaszyć – podgląd chodzi.

PS.
Jak widać cytowanie teź obejść moźna w jakiś sposób.
Rebe
Dodano
10.04.2006 20:59:55
Bardzo przepraszam za te wszystkie błędy. Problem polega na tym, źe mamy najnowszą wersjeę silnika forum, a szablony, które ustalają wygląd strony są stare. Jak widać niezbyt jedno z drugim do siebie pasuje.

Przygotowuje właśnie nowy wygląd forum, podobny do strony głównej CXP.
(P. S. Na forum zwiększy sie na jakiś czas liczba reklam. Ale to jest specjalny prezent ode mnie dla gusia ;–))
Kuba
Dodano
10.04.2006 19:41:56
Nicolahenko:
gusioo:
pewnie w łikend będzie naprawione.

chyba si pisze weekedn nie ????? :lol: Ale to moźe nowe słowa,bardizej kultowe powstały w naszym słowniku . :wink:

Są jeszcze takie dwa słowa:
Flood i Troll, oba do Ciebie pasują.
Anonymous
Dodano
10.04.2006 17:40:02
gusioo:
pewnie w łikend będzie naprawione.

chyba si pisze weekedn nie ????? :lol: Ale to moźe nowe słowa,bardizej kultowe powstały w naszym słowniku . :wink:
Nicolahenko
Dodano
10.04.2006 17:37:40
pewnie w łikend będzie naprawione.
Anonymous
Dodano
10.04.2006 17:20:47
Tym rqazem wyłącznie merytorycznie:
1. Cytuj – o czym było juź, rozwalone.
2. Podglądu pod odpowiedziami nie uświadczam.
3. By w dział wejść coś ze 2x klikać musźe, bo za pierwszym mrygnie jeno wysyłka źądania i ... cisza. Dopiero za drugim łapie i strona wchodzi.
4. Ilości postów nieprzeczytanych od włamu nie ma.

To na razie tyle, ale nie obiwecuję, źe to koniec skarg.
Co zaś się wniosków tyczy ........... Bier się Kuba za robotę, bo zaraz sesja i znowu będziesz miał pretekst by spray odłogiem zostawić. :wink:
Rebe
Dodano
10.04.2006 16:44:58
Peter_l:
Kuba, wez ty lepiej zrób ackupa bazy i przerzuc forum na phpBB by przemo.... bo coś ostatnio duuuuuuźo rzeczy nie dziala.

Walnij sie lepiej w mózgownicę.
Na co komu jakieś gówniane forum z masą dodatków ?

Wiem, źe jako jedenastolatek lubisz jak Ci przed oczami rózne fajne rzeczy wyskakują, ale są inni, starsi od Ciebie i niekoniecznie muszą to lubić.
Anonymous
Dodano
10.04.2006 16:33:32
Kuba, wez ty lepiej zrób backupa bazy i przerzuc forum na phpBB by przemo.... bo coś ostatnio duuuuuuźo rzeczy nie dziala.
Peter_l
Dodano
09.04.2006 22:09:44
postaram jutro to naparwic...
Kuba
Dodano
09.04.2006 21:45:16
moohomor:
Witam.

Dziś zauwaźyłem pewien problem z opcja cytuj. Kiedy chcę cytować czyjś post nie jest on wyróźniony w ramce tylko w ciągu pisany. Natomiast kiedy wymarze autora postu ="uźytkownik" jest wszystko ok. Jakiś błąd na forum czy tylko u mnie?

8) Pozdro.

Zobaczmy...

...rzeczywiscie, moźe Kuba cos "naprawiał" ;–)
brtx
Dodano
09.04.2006 21:40:19
moohomor
Dodano:
09.04.2006 20:42:15
Komentarzy:
20
Strona 1 / 1