Opóźniona klawiatura ???

od dłuższego czasu boryka siez problemem dotyczącym mojej klawiatury. Otóż klawiatura "nie kontaktuje" tak jak trzeba. Po wciśnięciu jakiego znaku, pojawia on się w edytorze tekstu po kilku sekundach. To samo dzieje się w grach... po naciśnięciu którejś ze strzałek postać bądź pojazd w grze reaguje dopiero po kilku sekundach. Z góry dzięki za wszystkie propozycje rozwiązania problemu... P.S podłączałem inne klawiatury (do portu PS2 i do portu USB) i za każdym razem występuje ten sam problem

Odpowiedzi: 4

pomogło sprawdzenie logów i usunięcie kilku zbędnych zasyfiałych aplikacji.... a co do klawiatury.... nadal bez zmian...
rockets93
Dodano
23.05.2008 18:05:54
To co opisujesz na pewno nie jest skutkiem teog co Ci poradzono. A może tak raz a dobrze najpierw system odrobacz, przeczyść, uporządkuj i sprawdź efekty. Gdyby nadal było coś nie tak to kłaniają się logi systemu i konfiguracja sprzętowa z uwzględnieniem OC m.in., a przy okazji i dane dot OS-u, kóry jest w użyciu.
Rebe
Dodano
23.05.2008 18:00:21
Wielkie dzięki !](*,) tak mi pomogłeś, że teraz normalnie na kompa nie mogę wejść !!! loguje się... uruchamiam jakąkolwiek aplikacje, wywala mi błąd tej aplikacji i komp się restartuje !
rockets93
Dodano
23.05.2008 16:37:50
Wywal w Menadżerze urządzeń sterownik klawiatury, zrestartuj kompa i zobacz.
Ucho
Dodano
23.05.2008 16:15:23
rockets93
Dodano:
23.05.2008 15:52:31
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1