OneNote 2007 i domyślny język sprawdzania piswoni.

Witam. Chciałbym zmienić domyślny język sprawdzania pisowni w OneNote 2007 z języka polskiego na angielski. Czy może mi ktoś z was pomóc i powiedzieć jak to zrobić? Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 4

ok, dalej nic... Kiedy robię tak jak radzisz, mam do wyboru po kliknięciu nowy: CUSTOM.DIC (to co jest aktywne) ExcludeDictionaryEN0409.lex ExcludeDictionaryPL0415.lex Próbowałem już wybierać wszystko, w różnych kombinacjach i ciagle obowiązującym jezykiem sprawdzania pisowni jest poski... :( Jakieś inne pomysły jak sobie z tym poradzić?
truthseeker
Dodano
23.05.2009 22:25:01
W tym samym okienku masz opcję: edytuj listę wyrazów. Kliknij na Nowy i w kolejnym oknie pojawią Ci się 3 niestandardowe słowniki. Dalej już chyba sobie poradzisz, prawda? :) A emotka, jeśli nie będzie zbyt natarczywie zawadzać, może zostać dodana poprzez "wstaw obraz" w edycji postu. Wystarczy skopiować jej adres z innej strony i wkleić między (img)-i. Np.: [img]http://e.deviantart.com/emoticons/h/handshake.gif[/img]
XanTyp
Dodano
17.05.2009 01:52:15
Niestety, ale już to robiłem i tak domyślnie w sprawdzaniu pisowni widnieje język polski. :neutral: P.S. Czemu na forum nie ma smutnego emotikona?
truthseeker
Dodano
16.05.2009 17:51:31
Narzędzia -> Pisownia -> Opcje sprawdzania pisowni. Wybierasz: Słowniki niestandardowe i już. Odmian angielskiego masz tyle, że nawet nie wiedziałem, że tyle ich jest :)
XanTyp
Dodano
16.05.2009 02:26:38
truthseeker
Dodano:
15.05.2009 21:26:23
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1