Okienko podglądu

Witam ! Mam pewien problem (a raczej niedogodność) z pewną funkcjonalnością okna w windows 7. Mam system Windows 7 Home Premium, na którym mam zainstalowany Microsoft Office 2010 Starter z Word 2010 starter i Excel 2010 starter. Kiedy wchodzę do folderu, w którym mam zapisany plik worda (zwykły plik tekstowy, wordowski zapisany jako *.doc aby był zgodny ze starszymi wersjami) nie widzę podglądu dokumentu w okienku "Organizuj\Układ\Okienko podglądu" (czyli po prawej stronie okna). Korzystam z tego bez przerwy na drugim komputerze ale na tym nie widzę podglądu dokumentów z worda. Dla porównania ze zwykłymi dokumentami tekstowymi *.txt nie mam takiego problemu i system wyświetla mi ich podgląd po prawej stronie kiedy tylko je zaznaczam. Jest to dla mnie bardzo wygodne bo nie muszę uruchamiać poszczególnych plików żeby tylko sprawdzić ich zawartość. Dodam jeszcze że podczas zaznaczenia tych plików worda po prawej stronie okna w okienku podglądu pokazuje mi się napis "podgląd niedostępny" Na drugim kompie mam Windows 7 Ultimate i Microsoft Office 2007 Enterprise gdzie mam podgląd plików worda (tych samych) bez problemu. System wyświetla je od razu po prawej stronie w okienku podglądu kiedy tylko zaznaczam plik. Czy może to zależeć od wersji systemu operacyjnego, wersji Microsoft Office czy może jedynie od pewnych ustawień, które mógłbym zmienić ? Jeśli macie jakieś pomysły co mógłbym włączyć/wyłączyć/przełączyć będę bardzo wdzięczny za radę. Dzięki !

Odpowiedzi: 2

dziwny ten problem
redi621
Dodano
15.01.2013 19:16:14
Witam ! Ja posiadam Win7 HP i MS OFFICE 2003 i plików Worda tez mi nie pokazuje wiec jest to chyba wina wersji systemu. Pozdrawiam.
michalcho
Dodano
30.12.2012 20:06:40
Jeromir_Haszek
Dodano:
29.12.2012 01:17:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1