Ograniczenie transferu

Witam serdecznie :). Mam takie pytanie: Udostepniam jakieś rzeczy przez ftp,kaze,gnutelle lub inny tego typu program i jak moge ograniczyc ogolnie transfer połączeń DO internetu? MIanowicie jak sciaga odemnie 15 gosci z transferem 3kb/s to jak zrobic by maxymalnie moj xp wpuszczal 1kb/s dla wszystkich tych gosci (lub tylko dla wybranych – z pod danego ip). Problem interesuje mnie czysto teoretycznie, czy istnieje jakas aplikacja badz czy sam Xp posiada takie opcje? Wiem, ze jest cos takiego jak qos ktory ogranicza szerokosc pasma, ale popierwsze niemoge tego tego skonfigurowac (czyt. niewiem jak), pozatym chce ograniczyc szerokosc pasma tylko polaczeniom wychodzacym a nie przychodzacym...
Z gory dzienkuje za kazda pomoc :)

Odpowiedzi: 1

Nie, nie :) Chodzi wlasnie o ograniczenia pasma polaczeniom wychodzacym, czyli o ograniczenie ich transferu. Czyli jak ktos sie ze mna laczy za pomodza gnutelli np. to zaczyna odemnie sciagac... czyli jest to pakiet wysylany przez moj komputery, czyli wychodzacy. Wiec chce wysylac tych pakietow mniej. Naprzyklad.. hm.. pakiet, przerwa, przerwa, pakiet :P Czyli transfer spada w tym momencie osoba ciagnacym odemnie :)
Eby
Dodano
24.10.2002 20:37:32
Eby
Dodano:
24.10.2002 19:57:30
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1