Ograniczenia systemowe Windows Vista home Premium

Witam bardzo porszę o pomoc, posiadam orginalny windows vista home premium. Podczas otwierania linkow z progaow Word OneNote wyskakuje taki błąd: "Operacja zostala anulowana z powodu ograniczen nalożonych na ten komputer. Skontaktuj sie z administratorem systemu." Dodam tylko że jak klikam link w programie gadu gadu to wogóle go nie otwiera ani nic nie wyskakuje żaden bląd. Proszę o pomoc? Wiem że taki post juz byl na tym forum ale nie jest on dla mnie jasny. Proszę pana Moderatora o pomoc.

Odpowiedzi: 2

Witam... Czy ktoś bylby mi w stanie pomudz z usuniećiem wszystkich komponęto google chrome z komputera ponieważ po deinstalacji problem dalej wraca, szukając w sieci dowiedzialem sie iż google chrome instaluje jakies wtyczki ktorych nie da sie normalnie odistalować deinstalujac program. Prosze pomóżcie:(
mateusz2807
Dodano
27.06.2009 20:27:16
  • XanTyp 29.06.2009 15:25:58

    [quote=mateusz2807]Witam... Czy ktoś bylby mi w stanie pomudz z usuniećiem wszystkich komponęto google chrome z komputera ponieważ po deinstalacji problem dalej wraca, szukając w sieci dowiedzialem sie iż google chrome instaluje jakies wtyczki ktorych nie da sie normalnie odistalować deinstalujac program. Prosze pomóżcie:([/quote]W tym ci nie pomogę, ale... [color=darkred]Na litość boską - nie potrafisz pisać poprawniej?! Niemal każda przeglądarka (o ile nie właśnie każda) ma wbudowany słownik poprawnej polszczyzny. Zrób z niej użytek. Koniecznie. Wakacje nie zwalniają Cię od ortografii na forach publicznych. Nie rób sobie takiego wstydu, albo poproś kogoś starszego o pisanie postów za ciebie.[/color] I proszę to przyjąć do wiadomości - usunę każdy następny post wykraczający poza meritum wątku.

Witam wszystkich... Problem zostal zażegnany. Oto porada dla tych ktorzy maja podobny problem: Mianowicie błąd podczas otwierania linków spowodowało to iż wczesciej zainstaowana zostala inna przegladarka internetowa - w moim przypadku google chrome, ktora kilka dni temu odinstalowałem co spowodowalo zaklucenia w systemie i oranczenia otwierania linkow poprzez klikniecie. Oto sposób jak postępować: -zainstalować ponownie odinstalowaną przegladarke -ustaiwć ja jako domyślna -wejsć start>programy domyślne>ustaw programy domyślne>(wybieramy z listy po lewej)internet explorer>(klikamy opcje w dolnym prawym roku opisana tak):"ustaw ten program jako domyslny" -zapisujemy ustawienia -sprawdzamy czy ograniczenia zostaly usuniete jesli tak to: -odinstalowujemy program ktory nam jest niepotrzebny, w moim przypadku google chrome (przeglądarka internetowa) -restet -i cieszymy sie bezproblemową pracą w systemie windows vista. Jesli moj wątek nie pomugl zachecam do uzycia szukarki - sa podobne tematy w kwestii podobnego problemu. Pozdrawiam i mam nadzieje iż komuś to pomoże....
mateusz2807
Dodano
27.06.2009 03:57:09
mateusz2807
Dodano:
27.06.2009 00:19:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1