office xp (trial 30 dni)

Witam,
czy da się uaktualnić trialową (30 dniową) wersję office xp?
Jeźeli tak to jak? Z góry dzięki
smd

Odpowiedzi: 9

Povilas:
O co ci chodzi ?
Jak juz to chodzilo – prawie trzy tygodnie temu. A chodzilo o to co bylo w usunietych postach.
I racz prosze nie dopisywac nic wiecej w tym temacie.
EL NINO
Dodano
14.10.2003 23:45:32
EL NINO:
Povilas(...)
w ciuciubabke to my sie tu nie bedziemy bawic. (...)
O co ci chodzi ?
Povilas
Dodano
14.10.2003 23:33:29
Ej sorry, nie stresujcie kolesia, jest wersja 30 dniowa office xp, i da się ją zarejestrować, jak ci takie okienko wyskakuje po włączeniu office'a to tam jest coś takiego jak rejestracja, moźesz to zarejestrować i musisz im zapłacić, są inne sposoby, ale to nie na to forum...
elektroniczek
Dodano
12.10.2003 15:41:50
EL NINO:
Povilas, mlodys i rybka
w ciuciubabke to my sie tu nie bedziemy bawic. Kazdy nastepny post w podobnym stylu, czyli "przeslij mi na maila", albo "masz tu moj gg" beda bezwarunkowo usuwane. Jesli to do Was nie dociera, to proponuje ponownie przeczytac Regulamin.

Macie zolte kartki.
Spoko, nie ma co sie stresowac;)
rybka_kuba
Dodano
29.09.2003 18:37:09
EL NINO:
Povilas, mlodys i rybka
w ciuciubabke to my sie tu nie bedziemy bawic. Kazdy nastepny post w podobnym stylu, czyli "przeslij mi na maila", albo "masz tu moj gg" beda bezwarunkowo usuwane. Jesli to do Was nie dociera, to proponuje ponownie przeczytac Regulamin.

Macie zolte kartki.
Spoko, nie ma co sie stresowac;)
rybka_kuba
Dodano
29.09.2003 18:37:09
a mam pytanko z kad masz tą wersje co??? nigdy nie słyszałem źeby office był teź w wersjii trialowej :o :o :o
mefisto_k
Dodano
29.09.2003 15:10:01
Povilas, mlodys i rybka
w ciuciubabke to my sie tu nie bedziemy bawic. Kazdy nastepny post w podobnym stylu, czyli "przeslij mi na maila", albo "masz tu moj gg" beda bezwarunkowo usuwane. Jesli to do Was nie dociera, to proponuje ponownie przeczytac Regulamin.

Macie zolte kartki.
EL NINO
Dodano
27.09.2003 17:35:14
Povilas, mlodys i rybka
w ciuciubabke to my sie tu nie bedziemy bawic. Kazdy nastepny post w podobnym stylu, czyli "przeslij mi na maila", albo "masz tu moj gg" beda bezwarunkowo usuwane. Jesli to do Was nie dociera, to proponuje ponownie przeczytac Regulamin.

Macie zolte kartki.
EL NINO
Dodano
27.09.2003 17:35:14
wersja trailowa jest po to byś zapoznał się z produktem, a potem naleźy albo ją usunąć albo kupić pełną wersję w sklepie.

innej moźliwości nie ma :twisted:

proponuję przeczytać regulamin forum –> jest w dziale Komunikaty
The_judge
Dodano
25.09.2003 01:33:12
smd
Dodano:
25.09.2003 01:12:36
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1