office xp i wpisy w rejestr

ostatnio odkrylem u siebie ciakawa rzecz: po zcrackowaniu office'a xp i restarcie kompa "przelecialem" rejestr windowsa
programikiem easycleaner, zeby usunal mi bledne wpisy w rejestrze; i co sie pozniej okazalo? wlaczylem office'a a on prosi o cd–instalacyjny w celu zainstalowania office'a !!!
zrobilem to jak chcial; nastepnego dnia znowu wyczyscilem rejestr easycleaner'em i znow office mial "problem";

wniosek:
easycleaner widocznie czysci rowniez office'owy (zcrackowany) wpis do rejestru (chociaz wg mnie nie powinien) i po kazdym takim zabiegu trzeba "doinstalowywac" office'a;

rozwiazanie:
probowalem innych programow czyszczach rejestr ale u mnie jest ciagle to samo, moze to tylko problem mojego windows'a+office'a a moze to problem ogolnie dotyczacy wszystkich.. do konca nie wiem

Odpowiedzi: 1

Rejestr nie ma nic do tego :lol: po prostu nie wolno usuwać z folderu C:Documents and SettingsAll UsersOfficeDatadata.bak /albo innego, to zaleźy od konfiguracji, u mnie jest właśnie tak :D /tego ostatniego pliku z rozszerzeniem .bak, bo po ponownym uruchomieniu Office zaźyczy sobie reinstalacji pewnych plików. I to wszystko:–)
Pozdrówka
Caminante
Dodano
27.10.2002 15:41:00
Reynold
Dodano:
06.02.2002 12:39:36
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1