Office 2007 wersja student - problem działania

Witam Mam problem. Podczas uruchomienia jakiegoś dokumentu worlda i chcę coś napisać, wtedy nic nie mogę zrobić a na dolnym pasku gdzie pokazuje mi się ilość stron i i linijek itp pojawia się komunikat "polecenie nie może być wykonane ponieważ funkcja zaznaczania jest zablokowana" i nic w tym dokumencie nie mogę nic z edytować. Tak samo działa (a raczej nie działa) excel. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Odpowiedzi: 6

Office student i biuro ?? Legalności w tym żadnej
Żółty
Dodano
28.08.2008 16:53:14
Witam ponownie. Próbowałem go aktywować ale mi go odrzucili bo już był raz zaktywowany. nie wiem do końca ale po tym co wiem to podobno te wersje są na 3 stanowiska komputerowe i powinno chodzić. Osobiście wgrałem oryginalną wersję tam gdzie została zakupiona czyli do biura i wziąłem sobie do domu aby i u siebie zainstalować, więc dlaczego nie chodzi? Słuchajcie a czy jest możliwość obejścia tego?
dj valdi
Dodano
28.08.2008 16:47:48
Produkt MS Office 2007 bez aktywacji może być uruchomiony tylko 25 razy, po czym przechodzi w stan "uśpienia" (wszystkie opcje stają się nieaktywne) dlatego też należy go aktywować. W przypadku systemu operacyjnego Windows Vista należy sprawdzić usługę [b]Licencjonowanie oprogramowania[/b] czy jest uruchomiona (należy ustawić tryb uruchomienia = automatyczny), dodatkowo, tego typu niemiłe efekty mogą występować po wyłączeniu mechanizmu UAC, dlatego należy go włączyć.
rokko
Dodano
27.08.2008 17:27:43
Aktywowany ??
Żółty
Dodano
27.08.2008 16:18:42
Nie komunikat wyświetla się dla każdego dokumentu world jakiego posiadam, dla tych co sam robiłem i dla tych co już miałem gotowe. Problem w tym że on mi wcześniej chodził normalnie, czyli wszystkie dokumenty jakie miałem i jakie robiłem to mogłem je edytować jak tylko chciałem.
dj valdi
Dodano
27.08.2008 14:16:59
Czy ten komunikat wyświetla się dla nowo przez ciebie utworzonych dokumentów czy dla np. ściągniętych z sieci? Bo jeżeli dla ściągniętych z sieci to prawdopodobnie twórca zabezpieczył dokument przed edycją a w takim wypadku pozostaje tylko mail do właściciela dokumentu lub programik do łamania haseł - pełno ich na necie.
PSPMG
Dodano
27.08.2008 00:50:34
dj valdi
Dodano:
26.08.2008 22:19:17
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1