Office 2003 - akceptowanie EULA

Witam, na nowym laptopie zainstalowałem oryginalny pakiet Office. Produkt zarejestrowany. Przy każdorazowym uruchomieniu któregokolwiek ze składników wyskakuje mi okno akcpetacji licencji EULA. Szału dostaję! Co zrobic aby pozbyc sie tego cholernego okienka?

Odpowiedzi: 6

Mam tylko jedno konto użytkownika na komputerze - nie zakładałem osobno konta administratora i innego użytkownika. Jak zrobię "wyloguj" albo "przełącz użytkownika" to mam tylko to jedno konto do wyboru. Gdy wykorzystuje link jaki podał mi Veers to jest tam opcja wyszukania podklucza rejestru "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office\11.0" - ja go nie mam (lub nie potrafię odnaleźć). Robię wszystko dokładnie tak jak tam napisali ale za cholerę nie mogę znaleźć tego podklucza. Gdy dojdę do "HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Office" - to mam do wyboru listę aplikacji office (Word, Excel itp) a nigdzie nie ma tego "11.0". Może w Windows 7 jest inaczej? Mam Office 2003 i Windows 7. ](*,) Wie ktoś jak to ugryźć?
jsikorek
Dodano
18.04.2010 23:49:05
[quote]To zachowanie występuje, jeśli konto użytkownika nie ma uprawnień do modyfikowania Rejestru systemu Microsoft Windows. [/quote] Więc uruchom Office z uprawnieniami Administratora ....
Veers
Dodano
12.04.2010 03:03:33
Dzięki, chociaż z tym sobie poradziłem - jak widaćććććć :-) Ale to akceptowanie EULA - sam nie wiem, już 3 razy robiłem jak kazali i lipa. Mam Windows 7, nie wiem czy to coś zmienia...
jsikorek
Dodano
12.04.2010 02:54:26
Będę się domyślał, ale pewnie trafnie, że masz kartę graficzną Radeona, prawda? W ustawieniach oprogramowania ATI, wejdź w opcje, gdzie masz przypisane skróty klawiszowe i tam zmień to na jakieś alt+t albo inny nieużywaną kombinację klawiszy.
XanTyp
Dodano
12.04.2010 00:51:04
Dzięki za link ale niestety nie pomogły zmiany w rejestrze. Za głupi jestem? Druga rzecz jaka mnie wpienia to brak "ci" w kombinacji prawy alt + c - wyskakuje jakiś kretyński program. Wiecie jak to usunąc?
jsikorek
Dodano
12.04.2010 00:13:45
http://support.microsoft.com/kb/884202
Veers
Dodano
11.04.2010 19:21:13
jsikorek
Dodano:
11.04.2010 17:51:26
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1