ODTWARZACZ DIViX – POMÓŻCIE!

Witam! Mam pytanie a zarazem prośbę o odpowiedź. Otóź kupiłem odtwarzacz Thomson DTH109E i nie posiadał on głośników. Zastanawiam sie czy moge do niego dokupić jakieś głośniki takie do 200 zł??? Czy muszą byc tylko koniecznie ze wzmacniaczem?? –sprzedawca powiedział mi źe muszą być takie ze wzmacniaczem a takie kosztuja ok 1000 zetów :( No więc chciałbym się kogos poradzić źeby przypadkiem nie zepsuć odtwarzacza. A więc czy mogę do takiego odtwarzacza podłączyc zwykłe głośniki – załózmy komputerowe 2.1 czy muszą byc ze wzmacniaczem i jaka jest róźnica tego??? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ!! Z góry wielkie dzięx. :D

Odpowiedzi: 7

Hm...balans mam ustawiony pośrodku i dalej tylko jeden gosnik gra... A karte dźwiekowa mam zintegrowana i chyba tego nie naprawuię– nie..??
Grzesiulek
Dodano
13.03.2006 14:43:04
albo masz w programie w ktorym sluchasz muzyke, ustawiony balans glosnikow np. na prawy albo na lewy ( ma byc po srodku ) 8)
RuuseKK
Dodano
12.03.2006 23:58:31
Grzesiulek:
Czy coś mi padło w kompie i jak to naprawić??


To trudno ocenić czytając Twój post ale jedna z sugestji moźe być taka, źe karta dzwiękowa kuleje.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
12.03.2006 20:14:10
Aha dzięki za odpowiedź... Czyli bedę prubował podłączyć jakieś głośniczki do mojego odtwarzacza i zobaczę jaki efekt bedzie :P Aha i jeszcze jedno pytanko: Przy kompie gra mi tylko jeden głośnik a głośniki oba są dobre bo podłaczałem je do wierzy i działaja oba... Czy coś mi padło w kompie i jak to naprawić??
Grzesiulek
Dodano
12.03.2006 20:11:25
Grzesiulek:
Czyli tylko jest taka róźnica źe bedą cicho grały..? A nie popsuje to w jakimś stopniu odtwarzacza?? Dzięki za odpowiedź...


Psucie działa tylko w jedną stronę. Jeśli masz za słabe głośniki do wzmacniacza to moźesz jes spalić.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
12.03.2006 19:09:36
Czyli tylko jest taka róźnica źe bedą cicho grały..? A nie popsuje to w jakimś stopniu odtwarzacza?? Dzięki za odpowiedź...
Grzesiulek
Dodano
12.03.2006 15:22:48
roznica jet taka ze jak nie beda mialy wzmiacniacza czyli dzwiek nie bedzie "wzmacniany" (czyt. beda cicho graly i to bardzo), ze wzmacniaczem dzwiek bedzie "wzmocniony"
gieras
Dodano
11.03.2006 22:59:31
Grzesiulek
Dodano:
11.03.2006 22:19:15
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1