Odp:

Witam. Jesli chcem udostepnic jeden tylko folder na haslo, to mozna zrobic dwa rozne konta, ale czy mozna zrobic tak zeby konta te nie pojawialy sie przy starcie kompa, a uruchamial sie komp normalnie w "trybie" administratora (od razu bez okna logowania)???

Odpowiedzi: 9

Witam.
Dzieki za odpowiedz, o to mi chodzilo.
Teraz musze tylko sprawdzic czy dziala to udostepnianie w ten sposob. Mam nadzieje ze bedzie.
dszyszko
Dodano
25.11.2002 18:40:18
chyba szukasz tego :D :D :D :D :D
http://www.chem.unl.edu/support/jskean/winXPautologin.htm
Gacek67
Dodano
25.11.2002 18:01:56
Witam.
Wlasnie o to chodzi ze przy instalacji podalem tylko 1 konto (administratora). Dopiero pozniej zrobilem goscia i drugie konto, tak jak mowil "Ichasan" i faktycznie nie pojawilo sie dane konto, ale bylo okno logowania z tylko jednym kontem – Administratora, co jest troche bez sensu ??!!!
I nie wiem jak to wyrzucic?
dszyszko
Dodano
25.11.2002 00:46:38
Witam.
Wlasnie o to chodzi ze przy instalacji podalem tylko 1 konto (administratora). Dopiero pozniej zrobilem goscia i drugie konto, tak jak mowil "Ichasan" i faktycznie nie pojawilo sie dane konto, ale bylo okno logowania z tylko jednym kontem – Administratora, co jest troche bez sensu ??!!!
I nie wiem jak to wyrzucic?
dszyszko
Dodano
25.11.2002 00:46:38
Witam.
Wlasnie o to chodzi ze przy instalacji podalem tylko 1 konto (administratora). Dopiero pozniej zrobilem goscia i drugie konto, tak jak mowil "Ichasan" i faktycznie nie pojawilo sie dane konto, ale bylo okno logowania z tylko jednym kontem – Administratora, co jest troche bez sensu ??!!!
I nie wiem jak to wyrzucic?
dszyszko
Dodano
25.11.2002 00:46:38
przy instalacji gdybys nie tworzyl innych kont i nie podawal hasla administratora to chyba powinno byc tak jak sobie zyczysz ale co teraz zrobic to nie bardzo wiem :)
KOLA
Dodano
24.11.2002 23:29:34
Witam
Dzieki za odpowiedz. Faktycznie teraz dziala, ale jest problem jeszcze z tym logowanie sie na poczatku startu Win. Chcialbym zeby nie trzeba bylo logowac sie za kazdym razem, a nie moge tego nigdzie znalezc. Moze ma ktos jakas propozycje?
dszyszko
Dodano
20.11.2002 22:02:33
No zeby nie pojawiały się konta które są dla osób z sieci to musisz włączyć PanelsterwoaniaNarzędzia administracyjnezasady zabiezpieczen lokalnychzasoby lokalneodowa logowania lokalnego i tam dopisz te konta to nie bedą ci sie wyświetlać na starcie a jak zrobic zeby logował ci sie odrazu jako admin to nie wiem ;)
Ichasan
Dodano
18.11.2002 22:53:03
Witam.
Jeszcze raz ponawiam pytanie, moze ktos wie jak to zrobic. Bardzo mi na tym zalezy.
Dzieki
dszyszko
Dodano
13.11.2002 18:54:13
dszyszko
Dodano:
04.11.2002 14:16:08
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1