Odp:

Tajemnica Neila Armstronga :–)

Kiedy Neil jako pierwszy stanął na Księźycu, nie tylko wypowiedział swoje słynne zdanie: "Jeden mały krok dla człowieka, jeden gigantyczny skok dla ludzkości", lecz dodał kilka zwyczajnych uwag, którymi często wymieniał się z innymi astronautami i Kontrolą Lotów.
Tuź przed wejściem z powrotem do lądownika, powiedział wyjątkowo enigmatyczne zdanie: "Powodzenia Panie Gorsky". Wielu ludzi w NASA sądziło, źe była to zwyczajna uwaga dotycząca jakiegoś sowieckiego kosmonauty, z którym Armstrong rywalizował. Jednak po sprawdzeniu okazało się, źe nie ma źadnego Gorsky'ego ani w programie kosmicznym Rosji, ani Stanów Zjednoczonych.
Przez lata wielu ludzi pytało Armstronga, co znaczyło owe tajemnicze zdanie, ale on się tylko uśmiechał. Parę lat temu (5 czerwca 1995 roku w Tampa Bay na Florydzie) Neil odpowiadał na pytania po wygłoszeniu swej przemowy. Wtedy właśnie pewien reporter odgrzebał to dwudziestosześcioletnie pytanie i zadał je. Tym razem Armstrong wreszcie odpowiedział. Zaznaczył, ze Pan Gorsky umarł i dlatego czuje, ze moźe odpowiedzieć na to pytanie.
Kiedy był mały, grał ze swym przyjacielem w baseball na podwórku. Jego przyjaciel uderzył piłkę, która wylądowała przed oknem do sypialni sąsiadów Państwa Gorsky. Kiedy Neil schylił się, by podnieść piłkę, usłyszał Panią Gorsky krzyczącą na Pana Gorsky'ego. "Seks oralny! Chcesz seksu oralnego ?!? Będziesz miał seks oralny, gdy dzieciak sąsiadów pochodzi po Księźycu

Odpowiedzi: 7

prawdziwe

:) :) :)
damipl
Dodano
29.09.2003 17:00:29
prawdziwe

:) :) :)
damipl
Dodano
29.09.2003 17:00:29
prawdziwe

:) :) :)
damipl
Dodano
29.09.2003 17:00:29
lol, to jest prawdziwe, czy to dowcip tylko jest?

pozdr. road
roadrunner
Dodano
29.09.2003 16:51:10
Hehehe to było dobre, ale się uśmiałem. :D :D :D
mlodys
Dodano
29.09.2003 00:24:32
Chyba pisałem źe w dowcipach mają być same dowcipy. Ale źe było to ciekawet, to tylko wydzieliłem to z tamtego topicu, zamiast usunąć.
SLAY3R
Dodano
28.09.2003 22:29:10
Chyba pisałem źe w dowcipach mają być same dowcipy. Ale źe było to ciekawet, to tylko wydzieliłem to z tamtego topicu, zamiast usunąć.
SLAY3R
Dodano
28.09.2003 22:29:10
damipl
Dodano:
28.09.2003 17:23:07
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1