odmowa dostępu do folderów po zmianie XP na 7...

Witam Miałem wirusa, który blokował mi antywirusa i wyrzucał z przeglądarki internetowej keidy chciałem coś w tej sprawie zrobić. W związku z czym postanowiłem zrobić format. Zgrałem wszelkie potrzebne pliki na jedną partycję i wziąłem się za instalacje windowsa. Na początku miałem Win7 i chciałem ponownie go zainstalować. Podczas instalacji 7 nie odmawiało mi dostępu do partycji, po czym jedna znikneła. Jak już się udało załadować pliki instalacyjne to po restarcie nie kontynuowało instalacji tylko automatycznie uruchamiała się nowa instalacja z płyty. Jak instalowałem XP (Black 8) to było to samo, lecz widziało wszystkie partycje. Załatwiłem kolejny dysk i kontroler SATA+IDE na PCI żebym mógł go podłączyć. Zainstalowałem Win7 na nowym dysku, lecz odmawiało mi dostępu do partcji tej na której wszystko miałem zgrane, poczym po restarcie zaczęło sprawdzać dysk i wykryło jakieś błędy i win się już nie uruchomił. Postanowiłem zaistalować XP Black 8. Wszystko pięknie, ale też nie widziało partycji, poczym po restarcie zaczeło sprawdzać dysk, wykryło pełno jakiś błędów, ekran przeladywał z 1h ale po uruchomieniu wszystko działało jak powinno. Poformatowałem partycje i pozmieniałem sobie używając Acronis Disk Director 11.0.2121 Home PL. Kopiowałem pliki z partcji na partycje i spowrotem, wkońcu wszystkie zostały na tej samej co na początku i z nią nic nie robiłem, została bez zmian. Pozstanowiłem zaistalować spowrotem Win7 i to samo. Brak dostępu ale tym razem tylko do folderów które przemieszczałęm pod XP. Wiec mówie wróce pod XP to wszystko bedzie działało i dupa, to samo, 'D:\... nie jest dostępny. Odmowa dostępu'. Jestem w kropce, pomysły mi się skończyły, a chciałbym odzyskać moje dane, gdyż są bardzo ważne. Aktualnie obydwa dyski są podłączone na SATA do płyty głównej. Podczas instalowania sterowników do płyty głównej po restarcie wyskoczyło mi czarny ekran i chciało jakies komendy (mam zdjęcie tego), tak samo mam film jak sprawdzało mi dysk pod XP, tylko nie wiem jak to zamieścić w poście. PROSZĘ O POMOC!

Odpowiedzi: 7

No, to zamykam.
XanTyp
Dodano
17.08.2012 22:25:04
a oto rozwiązanie: http://support.microsoft.com/kb/810881/pl Dziękuje za pomoc
skaleckidam
Dodano
17.08.2012 22:19:06
XP nie, Win7 tak Sprzęt to: Intel Core 2 Duo 3,16, 4GB RAM, GF9800GTX+ Jeżeli nie mam legalnego oprogramowania to nie udzielicie mi pomocy?
skaleckidam
Dodano
17.08.2012 21:42:51
Legalne, nielegalne ... tak czy smak brak podstawowych informacji o sprzęcie ...
Veers
Dodano
17.08.2012 21:04:07
Pytam więc wprost: Są to wersje legalne, czy nie.
XanTyp
Dodano
17.08.2012 16:39:47
Zdjęcie już umieściłem, lecz video coś się nie chce wgrać. Win7 Ultimate x64, wersja bez przeróbek. Instalowałem XP Black 8, gdyż tylko takiego miałem pod ręką. W tym roku dopiero się przeniosłem na Win7 i od samego początku miałem problem z dostępem do jednego folderu, tzn. 'Moje dokumenty'. Nie miałem dostępu, jako że nie wykrywało mnie jako administratora, czy coś takiego, koledzy z innego forum mi z tym pomogli. Wcześniej używałem Win XP bez przeróbek (4 lata bez reinstalacji).
skaleckidam
Dodano
17.08.2012 15:01:17
Nie wiesz, gdzie się umieszcza pliki video? Generalnie, tak z ciekawości zapytam, czy Win7 jest również jakąś piracką przeróbką, w podobieństwie do XP Black 8?
XanTyp
Dodano
17.08.2012 14:24:35
skaleckidam
Dodano:
17.08.2012 13:50:08
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1