O&O DiskImage2 - 90-dniowy trial

Pan w sklepie powiedział, że nie muszę się tym przejmować, że to to trial. Więc - po co to ograniczenie? Może mnie ktoś oświecić?

Odpowiedzi: 3

1.Zmiana daty w komputrze bez systemy/ z systemem niesprawnym nie jest awykonalna. 2. Ślisko, chłopie, się robi i może jednak: albo sam eksperymentuj, albo zrezygnuj z zabawy, albo kup program.
Rebe
Dodano
27.10.2007 11:22:04
  • XanTyp 28.10.2007 17:05:47

    [quote=Rebe]1.Zmiana daty w komputrze bez systemy/ z systemem niesprawnym nie jest awykonalna.[/quote] To wiem. BIOS. [quote]2. Ślisko, chłopie, się robi i może jednak: albo sam eksperymentuj, albo zrezygnuj z zabawy, albo kup program.[/quote] [b]Rebe[/b], program jest legalny. Pochodzi z płytki pisma "Komputer Świat" więc kupować go nie muszę. A w kwestii eksperymentów... nie mam w zwyczaju tego robić. Wolę zapytać kogoś mądrzejszego.

Nie w ty rzecz. Interesuje mnie, na czym ma polegać to ograniczenie. Bo jeśli za jakiś czas (po ponad 90 dniach) padnie mi system - czy będę mógł przywrócić go przy pomocy tego programu, czy nie :( A wtedy zmiana daty w systemie którego nie ma - będzie raczej a wykonalna, prawda?
XanTyp
Dodano
26.10.2007 21:54:23
1. Zmień datę - o 91 dni do przodu - i sprawdź ( nie będę sugerował co ). 2. Po co ? - Bo widocznie producent jest na tyle porąbany, że uważa, iż Użytkownicy są uczciwi i po upływie okresu próby produkt kupią lub z niego zrezygnują.
Rebe
Dodano
26.10.2007 21:12:01
XanTyp
Dodano:
26.10.2007 21:05:49
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1